Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vreau o parere referitoare la ionizare geamuri
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Imbunatatiri - Dacia SuperNova
www-u
Salut
Sapt asta imi dau folia jos si vreau si eu o parere si o recomandare de la voi.
Vreau sa-mi ionizez geamurile unde imi recomandati sa-mi fac geamurile la Pitesti sau un alt loc mai in apropiere de buc si cu o firma care este .......... ( stitzi voi cum ca traim in RO )
Ce zicetzi unde sa le fac ?


AAA si inca o chestie imi recomandati sa-mi fac luneta 100 % si lateralele spate ??? asi putea ..... cu un pik ajutor de la un prieten ...... .. nu mai conteaza exact unde dar este drumu cam mare
cosmin_2300
Vezi ca mai e un topic pe la diverse parca smile.gif
Cum adica sa-ti faci luneta "100%" ? mellow.gif
Calin_UKU
Vad ca e rosie masina, parerea mea mai bine lasi folie daca e omologata, sau eventual daca gasesti undeva sa iti faca ionizare de culoare neagra.
Geamurile oglinda mi se pare ca nu prea dau bine pe rosu.
Acuma gusturile nu se discuta. Am inteles ca baieti de la pitesti lucra bine si-a facut un prieten si e multumit
puiu82
WWW-ule ,ai pm.
Bafta!
bogdan_90
eu zic sa le ionizezi la pitesti eu acum le-am ionizat la 3 masini si la dacie dupa 6 ani nu aveam probleme.
www-u
aha inca o chesti akuma masina o am culoare mahon maro ( specifica DSN ) stiti voi ....
cum iar sta mai bn ionizata sau folie ???
puiu82
Nu e rosie,ca in poza de la avatar?
www-u
nu akuma ,vreau pe alta DSN
cristio_79
Eu zic ca i-ar sta bine si cu folie si cu ionizate.
Am avut acum vreo 10 ani pe berlina folie cam un an de zile.Dupa ce m-am copt vara aceea in masina din cauza foliei de culoare neagra,in urmatoarea vara le-am dat jos si am ionizat geamurile.Am simtit imediat diferenta.Plus ca folia se mai decoloreaza,daca vrei sa o dai jos te chinui.
Vezi ca exista si folie care are acelasi aspect cu un geam ionizat.
melomanuu
Mie unu imi plac mai mult la geamurile cu folie decat cele ionizate. Geamurile ionizate, oglinda aia o urasc din tot sufletul, iar la ce se spune mai sus ca folia atrage soarele, ca mori de cald in masina, ca ionizatu respinge soarele etc sa inventat mai baieti folia Llumar care are proprietatile ei si care nu se decoloreaza doar ca este putin mai scumpa. Fa cum vrei, eu ti-am spus parerea mea. Bafta!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.