Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] iphone de 8 gga
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
cristianxxl
A aparut i-phonele de 8 gga, are accesoriile toate este nou.Pretul cu tot cu accesorii este de 515 eur (accesoriile sunt 125e, iar aparatul este 450 eur).Vine din Canada este nou si exista toate documentele care il insotesc atit pe el cit si pe accesorii: kit auto-dispozitiv de prindere pe bord, hands-free, bluetooth, incarcator masina ,adaptor etc.
vali79m
Si in alte tari se vinde cu 200 $..sau e alt tip?
mromantan
Iphone de generatia 1 sau a 2-a? Adica: e 3G ?
cristianxxl
E 3G.Vali, nu e al meu ,nici nu stiu sa umblu cu el, e al unui amic , care nici el nu se pricepe, l-a primit acum 3 zile din Canada.Daca cauti pe net nu-l gasesti sub 450eur (cel putin asta am vazut eu).Eu nu mi-as lua nici cu 200$ pt ca nu stiu la ce mi-ar folosi.Daca stii tu ca e 200 in alta tara , ia-l de acolo, nu vad rostul postului tau.
Si mincarea , carburantii si medicamentele sunt mai ieftine in sua, si?
EdyB
offtopic: 200$ este NUMAI la ofertele cu activare imediata in shop si blocat in reteaua respectiva...de exemplu la noi o sa fie la Orange pe undeva prin octombrie...nu mai spun ca abonamentele sunt de date si se situeaza pe undeva pe la 30E, cu un contract pe 2 ani.

ontopic: pret negociabil? are urme de uzura? este blocat in vreo retea?

Bafta!
cristianxxl
Pretul este putin negociabil , pt ca omul vrea sa il dea cu toate device-urile, care crede-ma cas o punga medie.Nu are semne de uzura , am facut eu cu el vreo 8 poze si nu reusim sa il conectam la PC prin bluetooth pt ca suntem bizoni.Am bagat in el 3 cartele Cosmote, Vodafone si Orange, merge cu toate.
Merci bafta si tie.
cristianxxl
510
cristianxxl
500
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.