Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Apartament 2 Camere
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
andreis
Vand apartament cu 2 camere, zona Gara de Nord. Apartamentul a fost renovat recent, are termopane, gresie si faianta (baie/bucucatarie), parchet, usa metalica, balcon. Etaj 6 din 10, zona centrala, bloc linistit, eliberabil imediat.

Pret: 95.000 de Euro, NEGOCIABIL.
andreis
Cum v-am spus, pretul e negociabil...

93.000
andreis
Apartamentul este curat, instalatiile sanitare au fost schimbate acum 2-3 ani. Are toate dotarile, vedere la bulevard cool.gif

Pret Nou: 91.000 de Euro NEGOCIABIL.
Retype
cati metri patrati (utili) are?
din ce an este blocul?
este decomandat/nedecomandat?

andreis
Salut Retype,

Ai PM!

21 Aug 2008, 06:19:
UP, inca Valabil biggrin.gif
FUHRER
Salut,

"cati metri patrati (utili) are?
din ce an este blocul?
este decomandat/nedecomandat?"



andreis
Salut FUHRER,

Ai PM.
twingooo
aceleasi intrebari le am si eu...salutari!
andreis
Pret nou: 90.000 de euro, negociabil biggrin.gif

PS: twingooo ai PM.
andreis
Sigur nu vrea nimeni un apartament intr-o zona buna, curat si cu instalatii sanitare noi?

Anunt inca valabil biggrin.gif
andreis
Up, pret bun wink.gif
AlexC
Daca intreabrile ala foarte importante isi gasesc raspunsul numai in secret, ma face sa ma gandesc ca e ceva suspect la mijloc. Pune si tu detaliile la vedere...
andreis
Detaliile sunt pe PM pentru ca apartamentul il tin ca anunt pentru o matusa si nu stiu exact cati metrii patrati are, din ce an e blocul, etc. Pe PM se primeste un numar de telefon fix, se discuta si se negociaza. Nu l-am pus pe Public pentru ca sunt multe persoane ce vad acest topic si nu vreau sa ma trezesc cu telefoane la 02:00 am.

Asta e motivul si nimic mai mult.

Multumesc.
andreis
Up.

22 Sep 2008, 08:53:
Se poate inchide, Multumesc.

O zi placuta.

smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.