Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cine altcineva decat un roman
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
andu911
laugh.gif
NYCKO22
probabil se crede in coloana presedintelui !!!!
crising
In Constanta am vazut ceva la fel pe un pasat negru cu numar BOR (Biserica Ortodoxa Romana). Le trebuie si la preoti coloana oficiala.
adip
mercebes audisonic panasoanic smile.gif
Solon
Macar daca vrei sa-ti pui asemenea lampi, sa le pui cu cap sa fii credibil!
Dar asta e doar dobitoc! Cine dracu' il crede pe asta!
blackdoggy
Specimene cred ca se gasesc prin toata lumea... wacko.gif
rtBK
cu ce o fi gresit masina aia radmasa.gif
xcss
Cei din ultimul clip participa la Carbon Black Rally. (http://cbrally.co.uk/) Pe Youtube scrie o tampenie, ala n-are cum sa fie un Lambo de politie italian, cu numere galbene si volan pe dreapta...
crisolro
oameni buni, nu stiu daca sunteti de acord cu mine dar eu cred ca Mercedesul - ca imagine - este total compromis in Romania datorita posesorilor acestei marci (marea majoritate)

apoi, cred ca incepe si BMW-ul s-o ia pe o panta similara, impreuna cu Q7 si cred ca mai nou BMW-ul va avea de suferit si datorita pofticiosilor la X6
bobo77
Hai sa nu hazardam cu afirmatii de genul asta, nu trebuie generalizat dupa citiva posesori si sa punem eticheta unei marci...
L!nuX
ba ne hazardam
pana acum numai fenomene am vazut cu q7 , bmw si benz
odata marca mercedes-benz reprezenta un statut social nu doar de natura financiara , acum orice cocalar care a stat cu fundu' in sus culegand capsuni si a pus deopare ceva banuiti isi ia bemveu sau mercedez si vine si se da rotund in romania ...
A l e x
Apropo, ce spune in lege despre aceste specimene cu masini cu semnale acustice de astea ? Am mai intalnit masini cu ele aprinse, dar nu in coloana, si nu prea le fac loc ca nu mi se pare ca au vre-un drept.

"In Constanta am vazut ceva la fel pe un pasat negru cu numar BOR (Biserica Ortodoxa Romana). Le trebuie si la preoti coloana oficiala."

Preotii sunt cea mai joasa treapta de oameni in Romania. 99% din ei cel putin. Niste mizerii ordinare, mai trist e ca multi ii considera "sfinti".
elsky
Daca ar fi doar 1 Mercedes ca asta hai treaca mearga dar deja aici unele specimene pur si simplu fac caraghioase marci adevarate! Eu nu le-as da voie mai ales pe drumurile publice!
Fratzica
poate sa aiba pe masina aia sirena de feribotu` Queen Mary II ca eu nu ma misc din fata lui biggrin.gif
cristi87
sunt cocalari.... sufera de ei....daca as fi politist, in mijlocul intersectiei l-as pune sa le dea jos, k sa rada lumea de el km repara mertzanul in drum, k pe vechea dacie:))
puiu82
Supertare frate wacko.gif
Lemmondemon,tu esti?
rtBK
Linux ... Nu stiu ce sa spun despre cei cu Mercedes, doar iti spun ca am fost intr-o situatie aiurea cand trebuia sa ies de pe o straduta si trebuia sa intru pe sensul de mers al mercedesului. Buun.. ma bag eu, blochez prima banda, vad ca vine mercedesul (credeam ca are ceva viteza asa ca opresc ), cand ajunge langa mine opreste si imi face semn sa ma bag. Nu mi-a venit sa cred ohmy.gif

Totul depinde de caracterul si educatia omului. Putea sa ma lase mult si bine acolo ca mai erau multe masini in spatele lui care sigur nu m-ar fi lasat.
FLP
Radeti voi radeti, dar pe mine m`au speriat unii din astia, chiar credeam ca e ceva oficial. Am tras pe dreapta si el fericit a intrat inaintea mea in benzinarie.

Era doar un tigan burtos cu numere de SB
BlaueCorsa
Nu poti generaliza. Anul trecut eram inainte de Bacau, aveam 110-120, si in fata mea era un Mercedes nou care mergea cu viteza legala (100). Cand am ajuns in spatele lui s-a retras pe banda de avarie ca sa ma lase sa trec.
Mutzunache
Si neaparat sa fie albe, cat mai albe, puritatea sufletului domne...
DrK
si culoarea dintilor... Oh, great black bird with white teeth...
Kojak
QUOTE(BlaueCorsa @ 30 Aug 2008, 12:01)
Anul trecut eram inainte de Bacau, aveam 110-120, si in fata mea era un Mercedes nou care mergea cu viteza legala (100). Cand am ajuns in spatele lui s-a retras pe banda de avarie ca sa ma lase sa trec.
*



Pai ce vrei, era in rodaj mertzanu'. tongue.gif
andu911
mercedesu se vinde deja rodat, cum il iei poti sa-i dai blana smile.gif
cosmin_2300
Andu , sunt sigur 100 % ca , Kojak GLUMEA ! radmasa.gif
padre
da' cine spune ca proprietarul e roman???
twingooo
ba da' unii chiar sunt culmea de agatat rufe...una doua cu capsunari si romani din diaspora care strica firma romaneasca:a pus omul bani deoparte sa isi ia masina.are vreo relevanta ca si-a luat bmw sau mert sau mai stiu eu ce?sau nu vorbeam de masini?sau vreti sa intram iar intr-un flame reno versus restul lumii automobilistice?si daca aia muncesc in spania nu sunt romani?sunt capsunari?nu cheltuie banii acasa?da' nationalisti ne mai dam exact cand nu trebuie?!

ONTOPIC:faza cu opritul in intersectie si datul jos de accesorii cu unghiile(asta cu unghiile e de la mine) mi se pare bestiala!!
andu911
n-a zis nimeni ca aia nu sunt tot romani, uite-aici un roman adevarat
hash
in general pe posesorii de masini d-astea 'mari' gen haudi balena a opt, x5, q6, mergedez geu ii da afara din casa ego-ul. am avut cateva incidente accidentale cu vreo cativa posesori si vorbesc in cunostinta de cauza. se cred cel putin ministri.
Executron
Va ofticati ca n-aveti si voi Mertzan...
nlu
gun3.gif

Cand vor fi cretinii executati?
Dobitocul cu audi cred ca a luat-o in rate pe 20 de ani, ce cretin radmasa.gif , astia chiar merita sa stearga mosii.......
aphophis
QUOTE(andu911 @ 22 Aug 2008, 04:41)
laugh.gif

*




dar vai... incredibil....







nu are numar cu wst radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.