Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mic bug in Invision
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
vv
Daca vreti sa le aratati alora de la Invision.. e o chestie de detaliu nu de functionalitate.
In prima poza se vede ca apar eu ca fiind cel care a pus ultimul 'post':
[attachmentid=4372]
apoi, in sectiunea 'cafenea' - apare mil:
[attachmentid=4373]
si in thread-ul propriu-zis, tot eu sunt ultimul... :
[attachmentid=4374]
Valentine
Te-ai folosit cumva de butonul "back" al browserului? Nu cred ca e nici un bug, ci doar o problema la update cache/forum cache.
vv
Valentine - nu, nu m-am folosit de 'back'. Ba chiar mai mult, m-am plimbat de cateva ori intre paginile alea. Si nu e nici din cache-ul meu local problema. Oricum, dupa cum ziceam, e o problema minora.
marksman
Am observat urmatoarele: daca topicul e mutat, indica ultimul post al celui ce a postat inainte de mutare. In sectiunea in care e mutat indica bine.
Valentine
QUOTE(Illusi0n @ 14 Jan 2005, 18:01)
Am observat urmatoarele: daca topicul e mutat, indica ultimul post al celui ce a postat inainte de mutare. In sectiunea in care e mutat indica bine.
*


Da normal pentru ca este doar o umbra si nu se mai updateaza. Trebuie sa urmaresti topicul acolo unde a fost plasat.

M-am uitat si eu cu atentie si nu am zarit acest bug. Sa stii ca este posibil sa fie de la setarile personale vv unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.