Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: problema sandero
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Service autorizat Dacia
mvlad21
sunt si eu un posesor de sandero si am avut bucuria sa-mi fie agatata de oglinda unui wv.in urma acestui fapt portierele de pe stanga si aripa spate s-au indoit un pic.am obtinut de la politie toate actele pt a o repara pe casco.cei de la dacia ,concesionar caremil iasi mi-au spus sa o las 3 zile.v-as intreba si v-as ruga sa-mi raspundeti cei care au mai multa experienta cu nea "mesteru" cam ce sanse am in astea 3 zile sa-mi inlocuiasca ceva piese bune la ea.oricum locul unde est indoita tabla e aproape invizibil dar se vede daca te uiti cu atentie.spune-ti-mi va rog daca ati avut probleme cu partea mecanica dupa ce ati duso la tinichigerie daca ati mirosit ceva in neregula la masina.va multumesc anticipat.iar pt cei care vor sa-si ia dacie ii sfatuiesc sa nu o faca pt ca tabla cel putin e extrem de fragila.la cea mai mica atingere se indoaie.astept un raspuns pana luni cand sunt programat. interesant e ca s-au aratat foarte preocupati de problema mea.sa fie asat un semn ca vor sa ma faca asa cum spun ei in limbajul lor?a si bineinteles stiu ca majoritatea avti loganuri asa ca ma adresez voua in principal pt ca aveti mai multa experienta.
bradone
salut

eu am avut-o de 2 ori la " nea mesteru tablagiu "
de fiecare data a fost totul super ok

apoi am avut un accident cu loganul unei prietene- un taximetrist care se juca pe telefon, nu a vazut " cedeaza "-, i-a fost schimbata toata fata, iarasi masina a iesit din service foarte bine, si de atunci functioneaza fara probleme.

asa ca ...ai incredere, dar mai aduna informatii de la altii care si-au reparat masina in acelasi service
mvlad21
merci bradone.e un raspuns care ma mai linisteste.
IRONICK
Ce interesant!

Bradone din Bucuresti si-a reparat masina de doua ori la Caremil Iasi.
zanga
Curios e faptul ca sunt persoane pe forum care se feresc de Caremil.
Uite aici o parere.
AL
cred ca de fapt problema dezbatuta aici e a service-ului CAremil si nu a masinii.... topicul se muta in consecinta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.