Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Masina de spalat Ardo defecta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
EdyB
Se vinde masina de spalat Ardo din '97 aproximativ. Asa cum am scris si in titlu, merge motorul dar nu mai scoate bine apa. Are 16 programe de spalare.

Daca este cineva care vrea s-o repare sau o vrea pentru piese, este invitatul meu sa vina si sa ma scape de ea.

Mi-am luat deja alta noua si cea veche sta pe post de mobila acum.

Pret: 120 ron negociabil.

Tel.: 0727 853 104
EdyB
110 ron negociabil. Cine are nevoie de ea, altfel zboara pe geam smile.gif

19 Sep 2008, 12:48:
Cateva poze...
EdyB
Pret: 105 ron !
cosmin_2300
De unde esti ?
EdyB
Bucuresti, Dr. Taberei.
Funny
Ai PM!
EdyB
N-am primit nimic.
cosmin_2300
Ofer 50 lei ...
Sper sa nu te superi pe mine pt oferta , dar o pompa noua de apa e 150 ron ( am si eu una tot ca asta , doar ca are 4 butoane - mai are un buton pt apa-n cuva - )

Astept raspunsul tau !
EdyB
cosmin_2300 - ai PM!
cosmin_2300
App , inafara de intrebarile din PM ( ca sa nu dau alt PM ) , s-a umblat vreodata la masina ? ( adica sa fie demontata , scoasa cuva , etc )
EdyB
Pret nou: 100 ron negociabil !

cosmin_2300 - Masina a mai fost reparata acum vreun an. Acum nu evacueaza toata apa. Nu stiu sa-ti spun de rulmenti, masina de spalat este la prietena mea.

Mesajul asta nu-l inteleg "lasa taticu' searchu' si raspunde"...poate imi mai explici o data.

Numai bine!
EdyB
Masina este functionala...Una noua pleaca de la 6-7 mil...Negociabil!

28 Sep 2008, 19:49:
S-a dat. Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.