Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Riccardo Patrese + nevasta fac un tur de pista
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
r_vlad
tester
tace o lasa sa tipe sa zica ce vrea ea... dar el in gandul lui... stai asa ca vine o curba misto.. am de platit o polita... 124.gif
A l e x
Pacat ca n-a gasit si el o masina mai misto tongue.gif

MILF ALERT
b76bgaarh
ce airbaguri.........
M i h a i
MILF ALERT radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
2dor
Nice Milf
semit
ce calm si zambitor era... cool.gif
logan_marin_
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Solon
Vi se pare ceva cunoscut? Atunci cand mergeti cu prietenele sau nevestele?
La fel bodogane! biggrin.gif
Manuel
stronzo, vafan culo radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
sorin_f39
Ce frumos se conturau sanii femeii!
Si cat de calm conducea Patrese si ce disperata era ea.
A l e x
Mie tipa mi se pare ca joaca teatru, si prost. Ii vine sa rada tot timpul, etc...
cj98czh
Am avut ocazia la o sesiune de antrenamet sa fac o coborare in postura de "copilot" cu Marisca....si poti sa-ti spun ca si mie imi venea sa rad tot timpul.....de friiiicaaaaaa.... in conditiile in care imi place sa conduc destul de tare...dar nu se compara cand esti intr-o masina de curse....macadam...140km/h....vine curba ... tu rupi planseul pedalier cautand frana...si el accelereaza si o mai pune si in derapaj....sa vezi tu atunci senzatii....
Smiley
nimic nou....oricat de tare lua el curbele, aia tot nu se oprea din vorbit smile.gif
driverx
Norocu meu ca nu a inceput cu tipete isterice dinalea ca eram cu castile. Inca mai aud, deci putea si mai tare biggrin.gif
cosmin_2300
QUOTE(Solon @ 18 Sep 2008, 19:41)
Vi se pare ceva cunoscut? Atunci cand mergeti cu prietenele sau nevestele?
La fel bodogane! biggrin.gif
*


Trebuie sa-i fac asa si eu iubitei mele laugh.gif
Cine-mi imprumuta o Honda Civic Type R , o pista si ma invata sa conduc asa ? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
hitman1234
fantastic,de mult nu am mai ras asa smile.gif
dil
Am ras cu lacrimi. Se vede foarte bine ca Patrese era in alta lume. Superb zâmbetul de pe fața lui, spune totul despre plăcerea lui de a conduce.
ssilviu
Sau despre cat de departe de limita era. Mergea la plimbare.
CriSTI68
foarte cunoscuta faza radmasa.gif
vi_escu
Ce ras prostesc are fufa...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.