Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salut si numai bine...
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
tzepesch
salut baieti,

momentan nu voi mai putea intra prea devreme pe forum, unde am cunoscut multi oamnei de treaba si am invatat foare multe.

dar din pacate, datorita unor probleme personale nu cred ca voi mai avea acces prea curand,

doresc sa le urez numai bine prietenilor si scuze celor pe care i-am enervat cu prezenta si raspunsurile mele.

numai bine, si sper sa ne auzim curand... drum intins si fara peripetii...


salut. grouphug.gif drunksinging.gif
Muttley
Aha! Deci ai facut pariu' ala cu taica-tu, ai pierdut, n-ai avut bani sa platesti si te-ncuie-n boxa pe termen nedefinit. Mijtooooooooooo 38.gif

Misto si topicul. Apropo... tu ai minte? rolleyes.gif
argon
buh bye...totusi...n-ai platit netul si te-au taiat astia?
adip
QUOTE(tzepesch @ 26 Sep 2008, 20:06)
salut baieti,

dar din pacate, datorita unor probleme personale nu cred ca voi mai avea acces prea curand
1. De ce te adresezi numai baietilor, ai o problema cu fetele?
1. Te sinucizi si speri sa nu-ti iasa din prima?
argon
2. e interzis netul la parnaie, si afli in 29 de zile daca mai surfezi sau nu?
C a t a l i n
Eu credeam că nu'i sezonul căpșunilor...
Muttley
Neah. Cel mult capitonajele de la 9 nu dau voie la acces wi-fi sad.gif
raqzvan
Topicul asta are potential. yupy.gif lurk0000.gif

Pentru zonele greu accesibile recomand un modem Zapp sau Voda/Oranj. Totul e sa ai semnal...
ciush
eu cred ca-si vinde calculatorul sa plateasca pariul!
ceribros
Poate omul hiberneaza pe timpul iernii tongue.gif
marksman
De unde a apãrut ãsta, mãi? ohmy.gif
ady85btz
e membru vechi biggrin.gif
Grup: Members
Postări: 1.215
Înscris: 22 June 05
Din: Bucuresti
Muttley
O aparut de la CLT. Salasuieste p-acolo de mult timp. Si i-o coace lu' taica-su, vrea sa-l compromita financiar.

S-acu' nu mai posteaza plange.gif
Si asta fiindca saracu' o intrat in Dacie cu leptopu-n brate ca sa mai posteze ceva pe forum, s-au blocat usile, iar cum bateria la leptop era pe terminate a facut topicu' si a dat in ultima clipa "post niu topic".

Acu' sa speram ca-l gaseste cineva cat mai repede...
marksman
Ah, de la CLT... Daca s-a inscris in iunie 2005 e clar; cam de pe atunci am renuntat definitiv la Dacia 1300; prin urmare si la a urmari sectiunea CLT.

Noroc bun!
Merced
Inceput editat din respect pentru dependenta lui logan1.5dci de acest forum:

Poate nu mai are omul acces la net si vroia pur si simplu sa-si ia la revedere si sa-si ceara scuze celor pe care i-a enervat.
Nu cred ca e motiv de caterinca, sincer. Da, a spus si tampenii cateodata, pariul ala pe care dorea sa-l faca era complet neverosimil, dar a si dovedit ca se pricepe cat de cat, in plus are o masina foarte foarte ingrijita din cate am vazut eu.
Deci, have a chill pill. happy.gif
Muttley
Hai ma, ce naiba. Sunt useri p-aici vechi care au avut pauze de luni / ani... Si nu si-a facut niciunu' topic sa-si anunte lipsa.

De fapt i-am facut eu topic la draivarics... blush.gif
Btw, iar o disparut ala blink.gif
os
...asa cum e si ast ain peicol sa dispara...

Deocamdata il inchid; daca initiatorul (si numai el) va dori redeschiderea, rog PM.

Multumesc pentru intelegere.


27 Sep 2008, 09:24:
Redeschis la cererea intitiatorului.
Cipiotul
QUOTE
Redeschis la cererea intitiatorului.

inseamna ca s-a razgandit si nu mai pleaca ? radmasa.gif
logan1.5dci
De sters.
Serje
Tu nu erai in vacanta?
Stefan
ba chiar la pensie.
Merced
Editat din aceleasi motive.
koldun
QUOTE(logan1.5dci @ 27 Sep 2008, 10:44)
Hait, te-am auzit!!! mad.gif
*


user posted image
nairam
tzepesch Auzi ?
Daca tot ai plecat..... macar sa nu uiti sa ne scriiiiiiiiiiiiiiiii.......... 04.gif
radian
QUOTE(tzepesch @ 26 Sep 2008, 12:06)
salut baieti,

... nu voi mai putea intra prea devreme pe forum...
*



Da' mai tarziu, asa pe la 11.30, 12 poti intra?
adip
Pai si unde-i initiatorul? L-a redeschis doar asa, sa se uite? smile.gif)
C@talin
la deschis sa arete ca nu a reusit sa se sinucida din prima wink.gif
Jack Daniel's
Unde esti tu Tzepesch.... radmasa.gif
Stefan
varianta completa:

QUOTE
Unde esti tu Tepes Doamne
Ca punand mana pe ei
Sa-i imparti in doua cete
In smintiti si in misei


radmasa.gif radmasa.gif
tzepesch
"Și în două temniți large cu de-a sila să-i aduni,
Să dai foc la pușcărie și la casa de nebuni!"



am iesit ca nu mai pot sa intru, diverse probleme, inclusiz net f. pacatos.

si daca ma sinucid il trag si p-ala care face afirmatii idioate p-aci...


acu mi se puse rau de tot pata sa-mi iau o dacie Sport, aia cu 2 usi... stie careva ceva.??? macar va fi pe numele meu.
stifler_cale
Oare ce legatura are dacia sport (aia cu 2 usi) cu retragerea ta de pe forum? post-336-1110552475.gif
Muttley
QUOTE(tzepesch @ 29 Sep 2008, 14:46)
si daca ma sinucid il trag si p-ala care face afirmatii idioate p-aci...
*


Care-i bicisnicu'? Toarna-mi-l mie mad.gif
Motreanu Sorin
L-am vazut pe omul asta (Tzepesch) de multe ori pe forum si nu vad ce-i anormal sa-si salute COLEGII de dialog de pe forum cand pleaca.A crezut probabil ca pe acest forum exista oameni de bun simt intre care se mai stabileste si o legatura de..sa zicem prietenie.Suntem aici sa colaboram,sa ne ajutam cu sfaturi,cu pareri nu sa ne batem joc in astfel de moduri.
Omul spune citez "dar din pacate, datorita unor probleme personale...".Cuvantul probleme personale poate insemna multe dar cert e ca s-a spus cuvantul "probleme"..deci probleme frate si nu vad de unde atata mistocareala de josnic prost gust la adresa omului ?!?! Urat.
Personal nu mi-ar place si cred ca nici celor cu bun simt de pe aici (cati or mai fi) ca cineva pe care il vezi postand si ajungi intr-un fel sa-l cunosti,inveti de la el,il citesti etc dispare pur si simplu si nu mai sti nimic de el.Consider asdar ca nu este rau faptul ca a anuntat retragerea,speram temporara.

Dacia e masina de frecat a romanului si prin urmare o are oricine de aceea poate nu-i de mirare ca se aduna unii care sunt certati cu bunele maniere,cu repsectul celorlati dar sunt dotati cu mistocareala si batjocura la greu.Personal i-as da afara pe cativa de pe forum intrucat deja,acest forum minunat a inceput sa aiba o consistenta si o cantiatate suficienta de date de interes pentru "dacioti" ca sa mai fie nevoie de unii mistocari care sa impestriteze atmosfera.E plin de dacii la tot metrul asa ca ar trebui sa ramana doar acei care au in plus fata de o masina dacia si un strop de respect,un gram de seriozitate.Sunt frate cativa la care vezi in fiecare post aceeasi ironie ieftina.

Tzepes,oricare ar fi problemele tale te asteaptam cat mai curand inapoi cu vesti bune.In rest probabil ca cu totii stim ca "jmecheri" din astia apar frate zi de zi,ceas de ceas in trafic,la lucru,in piata si unde naiba nu apar...noroc ca mai exista si oameni care au bun simt pe lumea asta smile.gif
radian
QUOTE(Motreanu Sorin @ 29 Sep 2008, 14:45)
...Cuvantul probleme personale ...
*




De fapt cine isi bate joc? Vrea sa intre pe forum si respecta regulamentul este bine venit, nu vrea sa mai intre pe forum, sa fie sanatos, dar asa un topic prea te imbie la o abordare mai glumeata. Atat si nimic mai mult.

P.S. Ia mai numara odata "cuvantul", sa vedem tot unul singur iti iese?
Motreanu Sorin
Cu toate ca nu-i forum dedicat lectiilor de romana,nu-i asa? Ma referam doar la cuvantul "probleme" cat despre abordarea glumeata asta hotaraste fiecare in functie de ce cap are.
Nu vrea sa intre,sa fie sanatos?Pai un forum este si locul unde oamenii socilizeaza,se impreitenesc nu poti pleca pur si simplu daca consideri ca ti-ai facut prieteni pe un forum,nu?
Repet ce am mai scris> Personal nu mi-ar place si cred ca nici celor cu bun simt de pe aici (cati or mai fi) ca cineva pe care il vezi postand si ajungi intr-un fel sa-l cunosti,inveti de la el,il citesti etc dispare pur si simplu si nu mai sti nimic de el.Consider asadar ca nu este rau faptul ca a anuntat retragerea.

Vezi ceva de ras in faptul ca omul si-a luat "la revedere"?Sau internetul si jungla urbana ne invata sa fim salbatici?Topcul asta e si un bun studiu de caz pana la urma,arata cat de usor ne descarcam frustrarile pe net,cat de usor recurgem la mistocarela sub acoperirea anonimatului,cat de handicapate sunt cuvintele prietenie si respect pe Internet (parca mai abitir ca in viata reala).
ceribros
Din pacate si eu ma retrag ....pentru 1-2 zile ca nu mai am net la munca din cauza unui stalp care cica a cazut pe o masina radmasa.gif nici imprimanta nu imi merge ca e cica si aia e legata la net si deci ne uitam toti unu la altu toata ziua. Daca si maine stau sa ma uit pe pereti o sa o iau raza wacko.gif Oricum de acasa mi se pare un sacrilegiu sa intru deci ne auzim peste ceva timp daca isi face cineva mila si repara toate fibrele alea .......... sad.gif
baranga
ati luat mare teapa;tovarasul tepesch a postat astazi :http://www.daciaclub.ro/Cele-mai-tari-numere-de-inmatriculare-t8115-s690-p1550242.html#entry1550242
cred ca a vrut sa vada daca ii pare cuiva bine daca pleaca pentru moment sau.......

tzepesch
macar de mergea linku,

ps, mai intru de pe tel. cand apuc
vi_escu
QUOTE(tzepesch @ 1 Oct 2008, 22:36)
ps, mai intru de pe tel. cand apuc
*



Da, era de maximă urgența chestia cu numarul la vechea mașină "fără rezervare sau plic".
klausy78
Sunt de acceasi parere cu Sorin . Si eu am avut "probleme personale" -cred ca banuiesc despre ce e vorba . Oricum Tzepesch sa stii ca in mi-ai dat motive de gandire la cum am putea sa reducem consumul de carburant al Daciei , chiar ieri ma gandeam -roti subtiri ,aruncat din masina tot,slabit dar nu stiu daca ar scadea sub 5% smile.gif Bafta Multa si sper sa-ti rezolvi problemele!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.