Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cablu ambreaj rupt
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Probleme tehnice - Dacia Logan
laur lxa


Salut,in ajunul nuntii mele am avut parte de o surpriza extra,in fata blocului(slava domnului) unde locuiesc sa rupt cablul de ambreaj,va dati seama ca m-am albit la fata,deci 21.30 cablu rupt. plange.gif
Se pare ca are undeva un unghi prost ptr ca sa rupt de pe la mijloc,avin celor ne patiti verificati cablul din proprie initiativa.
noo_yd
ba da-l draku ..si ala se rupe ? ca la fosta dacie 1300 il avea de 25 ani si nu a avut nimic ........cred ca trebuie sa te astepti la orice din partea loganului
cris06
"Lasa dom'le c-asa face toate"! smile.gif Mai nasol daca te prinde undeva in trafic, intr-o coloana. Ai pus-o! Iaca poate de ce e mai buna comanda hidraulica!
C@talin
hai fara acceleratie mai merge sa misti masina ,da fara ambreiaj smile.gif) ,o turezi si te chinui sa nimeresti turatia la care intra in viteze tongue.gif ?
bobo77
Vorbiti de parca se intimpla in fiecare zi la toate loganurile, s-a intimplat si gata, nu trebuie sa exageram...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.