Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce caterinca :))
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
borkanel
&feature=related
adrian mgn
bine ca a sarit roata spate si totul s-a terminat cu rasete ... ca daca sarea roata fata finalul putea fi unul mai trist.
Arhimede
Sau... cat de mica poate sa fie distanta dintre tragedie si comedie.
dariusz
hai ma ca e vrajeala clara.
borkanel
Numai vrajeala nu e. Au uitat sa stranga prezoanele baietii...parca au si lamaia in geam biggrin.gif.
AR-18-MOS
Ce crize facea ala. mellow.gif
puiu82
Rad ei,dar nu e rasul lor.......cu putin noroc le canta popa acum......
Doamne,ce cretini!!!!
ady85btz
ce-i harbu ala? lada? biggrin.gif
ionut.tanase
Harb ... dar are subwoofer in portbagaj (min 1.00) radmasa.gif
A l e x
E treaba lor ce fac si daca atat pot, sa fie sanatosi. Problema e ca nu sunt singurii, si astfel de specimene sunt zi de zi, cu noi, pe sosea.
borkanel
dap....niste inconstienti.
au subwoofer in portbagaj da' le e lene sa-si verifice rotile nono.gif
romanvs
vrajeala ...totala.
Mirciulik
Mie mi-a sarit roata fata la 50-60 la ora si masina s-a dus drept, ba chiar se putea controla stanga-dreapta.

Aceeasi problema: Dupa o pana cei de la vulcanizare au uitat sa stranga bine roata. Au strans-o doar la mana.

Roata am gasit-o in camp si 1 prezon la 100 m in spate. Am mai scos un prezon de la o roata de pe spate si am ajuns acasa. Ciudat e ca prezoanele s-au desfacut dupa 200km.

Cu 5 min inaite de eveniment a inceput sa se auda un huruit la 90 km/h. Opresc ma uit peste tot, nu observ nimic. Merg mai departe cu 80 la ora..cand incepe din nou un huruit. Opresc ma uit si nu vad nimic. Plec mai departe si apoi la 60 la ora se auzea acel huruit. Apoi a picat roata iar in cadere mi-a rupt prinderea de jos de la aripa. Toata greutatea statea pe surubul pivotului inferior. Discul de frana nu a fost deloc afectat. Pivotul l-am schimbat preveniv (insa nu prezenta nici un defect)

Dar la viteza asta masina s-a putut controla fara probleme.

PS: Am lasat in asfalt o urma cam de 2 cm adancime si 70m lungime.
EinarN
asta Tuning:

http://de.youtube.com/watch?v=pGVO5_uIIiw&feature=related

radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
SiloS
Rasul cameramanului te face sa razi smile.gif
madalin82_badescu
Sport extrem cu.....LADA. Sa zica merci ca nu au patit nimic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.