Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] CATEVA KITURI XENON
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
poseidon06
Salutari ! smile.gif

Am de vanzare cateva kituri xenon de 35W, diverse modele de bec cu temperaturi de culoare dupa cum urmeaza:

- HB3, HB4, H7 ------ 4300K;
- H3, H11 ------------ 5000K;
- H1, H4 -------------- 6000K.

Sunt 10 seturi din fiecare model, aduse recent din China (acum 2 saptamani), de generatie noua, iar preturile sunt asa:

- HB3, HB4, H1, H3, H7, H11 - 300 Lei;
- H4 (cu sistem magnetic care misca becul intre cele doua faze, scurta si lunga) - 600 Lei.

Timp de aprindere, adica pana la functionarea in parametri specificati, cam 10 secunde (se intelege ca ele lumineaza din secunda in care sunt aprinse). Am pus 2 poze cu kiturile mai jos. Nu mai zic nimic de avantaje, le stie toata lumea, atata timp cat farurile sunt reglate corect, beneficiati si voi de ele, cat si ceilalti participanti la trafic.

Contact: aici pe forum, sau la telefon 0722.536.255, va raspunde Mihai smile.gif
poseidon06
UP !
poseidon06
Cateva poze cu kiturile de pe masina mea (faza scurta, H7 - 4300K si proiectoare, H11 - 5000K ):
sebi_rr
intrebare:H4 e xenon doar pe scurta,sau....
poseidon06
H4 are xenon pe ambele faze. Becul este miscat de un sistem electromagnetic astfel incat comuta intre faza scurta si cea lunga. Nu e ca unele modele ieftine care pot avea xenon pe scurta si un bec cu halogen pe lunga...
sebi_rr
asa stiam si eu deci..tu de care ai?
poseidon06
Din ala cu xenon pe ambele faze smile.gif Am scris si in primul post tongue.gif
bobi19xx
600 de ron cu tot cu montaj si cu garantie ?
poseidon06
Fara montaj smile.gif
poseidon06
Inca 2 poze:
N0mak
salut.poti pune bec de xenon si pe faza lunga pe un kit H7 deja instalat care are doar pe faza scurta?daca da,spune-mi si un pret te rog frumos.merci!
andu911
nu stiu daca te-am mai intrebat pe tine, ma intereseaza un set de becuri h7 de 4300k... Daca ai doar becuri.
la ce pret ? Merci.
poseidon06
andu911, nu am decat kituri din pacate...

N0mak, ca sa pui xenon si pe faza lunga, iti mai trebuie un kit xenon, nu se pot folosi balasturile de la faza scurta si pentru faza lunga. Pentru faza lunga, un kit este 300 lei, trebuie doar sa imi spui ce tip de bec ai daca doresti sa comanzi.
danielliviu
053.gif kitul a ajuns la tulcea !!! am apucat sa il montez si e ok!!
bafta la vanzare!!!!
poseidon06
Multumesc frumos, sa il folosesti cu placere smile.gif
poseidon06
UP !
poseidon06
UP ! Mai sunt doar 3 kituri H7 4300K !
trance
Un kit H 11 de 35 W,la 4300 k cat costa?Daca ai la 4300 K. Inclusiv montaj sau fara?
poseidon06
Nu am decat modelele precizate in primul post...din pacate nu am H11 de 4300, insa diferenta intre 4300 si 5000K mi se pare destul de mica. Poti vedea intr-o poza de mai sus, pe faza scurta eu am 4300K si pe proiectoare 5000K smile.gif Pretul este 300 lei fara montaj.
poseidon06
UP, my friends ! smile.gif
poseidon06
UP !
poseidon06
UP UP UP ! smile.gif
poseidon06
UP, H7 nu mai sunt...
Ryk
poseidon06 mai faci rost pt. megane2.1? Vreau cu 'k' exact cum le ai tu biggrin.gif. Poti asigura si montaj la kit? evident contra cost. Astept un raspuns pe PM legat de afacerea asta smile.gif
poseidon06
Ryk, ai PM smile.gif
poseidon06
UP!
danielliviu
a sosit coletul ! totul e ok !multumesc frumos !
RECOMAND CU TOATA INCREDEREA!
poseidon06
Multumesc mult, danielliviu ! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.