Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] ORICE PIESA DACIA-RENAULT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
EMMY
Buna ziua

vand orice piesa Dacia-Renault din stoc sau la comanda(3-15 zile)
tel 0741-155.126 , 0265-333427(int 116) fax 0265-333.428
sandokhan
Proiector Stanga pentru Clio 2002 ?
bogdo75
Salut! Turbina Renault Megane 2004 1,5 dci 80 cp aveti? Noua sau sh? La ce pret? Eventual kit reparatii. Nr. identificare : VF1LM0FC532161965 Tip motor : K9K-D7 Tip auto : renault, LMOFC5 MEGANE
EMMY
pentru clio am nevoie de seria de identificare

pentru megan doar turbina noua original pret 2850 ron, montaj 200 ron,garantie 1 an
solidconvert
Cilindru receptor pentru un cineva cu motor ca al meu(100cp)?
andreis
Am nevoie de armatura fata (fagurele de plastic dintre spoiler-ul fata si si ramforsarea de metal) pentru un Symbol Sedan 2006, 1.5 dci de 65 cp. Un pret pe stoc/comanda si un termen de livrare, te rog.
EMMY
VA ROG SERIILE DE IDENTIFICARE sunt foarte multe variante pentru acelasi model MULTUMESC
solidconvert
VF1LMR2C535953411 - CILINDRU RECEPTOR
RoboCoop
stati linistiti pt ca este reprezentanta reno si preturile sunt pe masura
italianu


injector,1.5 dci 82cp , an 2003 .......
jailbreak
set motor dacia supernova, poti sa-mi dai un pret?
i_am_sleek
VF1BMOGO629603177 rampa injectie
EMMY
ARMATURA FATA pentru Symbol Sedan - 270 RON

CILINDRU RECEPTOR pentru Megane II - 420 RON

INJECTOR 1.5DCI 82CP pentru Megane II - 970 RON

SET MOTOR pentru Dacia SuperNova - 2300 RON

RAMPA INJECTIE pentru Megane II - 1060 RON

PRETURILE CONTIN TVA, MOMENTAN NU LE AVEM PE STOC, TERMENUL DE LIVRARE PENTRU PIESELE MENTIONATE ESTE DE 15 ZILE.
solidconvert
M-am convins... blink.gif

Pretul este acelasi cu cel de reprezentanta(chiar astazi a intrebat prietenul meu la Serus daca nu ma insel cat este pretul)... laugh.gif

trance
Salut.Ma intereseaza un set oglinzi de Logan MCV ,cu reglaj manual,eventual si un pret.Merci.
EMMY
RETROVIZOARE LOGAN MCV:

STANGA - 47RON
DREAPTA - 47RON

PRETURILE CONTIN TVA, MOMENTAN NU LE AVEM PE STOC, TERMENUL DE LIVRARE PENTRU PIESELE MENTIONATE ESTE DE 15 ZILE.
trance77
Pretul de 47 ron este numai ptr oglinda(geam)? Ma intereseaza tot ansamblul cu brat, carcasa, pt Logan MCV ,bineinteles cu reglaj manual. Merci.
EMMY
Pretul de 47 ron este numai ptr oglinda(STICLA)!! Pentru tot ansamblu imi trebuie seria de sasiu al masinii deoarece sunt mai multe tipuri de retrovizoare! pret aproximativ intre 350 - 400 ron( pretul include si TVA) PE O PARTE!
radiozipp
salut ma intereseaza si pe mine oglinda (doar geamul) cu degiverare pentru logan (vreau sa o pun pe solenza) la ce pret ?
EMMY
STICLA RETROVIZOARE PENTRU LOGAN CU DEGIVERARE - 90 RON (pretul contine si TVA) SI ESTE DISPONIBIL PE STOC!
patronul_alex
oglinda centrala(dinauntru) heliomata pt renault megane 2.1 si cele retrovizoare heliomate tot de megane 2.1 numai oglinda(sticla) daca ai si ce pret? bandou stanga fata , bandou spate tot pt masina asta.
ambvision
Brat stergator parbriz stanga pt logan preference 2006, aveti, si la ce pret ?
EMMY
BRAT STERGATOR PENTRU LOGAN PREFERANCE - 60 RON momentan nu avem pe stoc, termenul de livrare este de 3 zile

PENTRU OGLINDELE DE RETROVIZOARE PT MEGANE VA ROG SERIA DE IDENTIFICARE A MASINII, MULTUMESC
mihai 83
Planetara dreapta pentru dacia supernova la ce pret e?Multumesc!
juristul2000
Te rog pret pt traversa fata Logan cea care vine sub bara fata intre lonjeroane.Merci
ursul_bipolar
Un releu de flash pentru o solenza poti sa-mi aduci? Pretul?
EMMY
PLANETARA DREAPTA PENTRU SUPERNOVA - 410 RON(contine TVA) momentan nu avem pe stoc, termenul de livrare este de 15 zile.
radiozipp
planetara stanga solenza .. an 2003
Bogdan-Adrian
Nuca schimbator megane 2 cu 6+1 viteze culoare crem, un pret te rog.
rino
8200515123 maner consola
8200184181 protector balama
8200491138 fatada consola
8200491128 consola frana
8200491133 fatada superioara consola
8200079090 consola levier
8200491155 consola frana

?
faustino
Proiectoare de renault 19?
EMMY
PLANETARA STANGA SOLENZA - 400 RON

NUCA SCHIMBATOR MEGANE II 6+1 VITEZE - 230 RON

Preturile contin TVA, momentan nu le avem pe stoc, termenul de livrare este de 15 zile.
Tudor
Redeschis la cerere.
sergiu-iulian
pentru supernova,manerul care deschide usa din interior.mar interesa.poti sal aduci??
cipi_styl
airbag-uri logan ai???
un pret te rog!!!
EMMY
AIRBAG LOGAN - 720 RON

Pretul contine TVA, momentan nu avem pe stoc, termenul de livrare este de 15 zile.
Mihai San
ma intereseaza un suport de antena fara bat ai?pentri solenza dar e la fel cu cel de clio ,logan... CE PRET?multumesc
EMMY
SUPORT ANTENA SOLENZA - 30 RON

Pretul contine TVA, momentan nu avem pe stoc, termenul de livrare este de 3 zile!
sergiu-iulian
ma intereseaza pentru solenza..."sita" accea din compartimentul motor.care acopera bidonasul cu apa pt spalat parbrizul...poti sa aduci?si la ce pret?daca nu mam exprimat bine si nu mai inteles spunemi si am sa fiu mai explicit.mersi
dacialover
M-ar interesa: 4 capace ornament renault pt janta 14'', un panou usa stanga pasager solenza si o polita solenza. Zi-mi cam cat ma costa te rog. Mersi

gruita2005
Ma intereseaza un pret pt. bucse bara stabilizatoare Laguna II, cod renault 82 00 272 594, cod febi 28281, cod swag 60 92 82 81. Multumesc anticipat!
razvan solenza
ma intereseaza o geanta solenza scala de aliaj pe 14 pret?
solenza_scala
up!
EMMY
PROTECTOR CLIMATIZARE (sita din comartimentul motor) - 15 Ron


Pretul contine TVA, momentan nu avem pe stoc, termenul de livrare este de 5 zile!

22 Dec 2008, 10:46:
BUCSA BARA STABILIZATOR pt. LAGUNA II - 355 Ron

JANTA ALIAJ SOLENZA SCALA - 240 Ron



Preturile contin TVA si sunt disponibile pe stoc!
solenza_scala

Si mie
QUOTE
mi-ar trebui 4 capace ornament renault pt janta 14'', un panou usa stanga pasager solenza si  o polita solenza. Zi-mi cam cat ma costa te rog. Mersi
sweetboy89
salut am si eu o dacia 1310 din '98 si as dori 2 scaune fata sport ( din acelea care te tin mai strans ) sau huse daca ai de acest gen
yonutz84
Un bloc de lumini pt logan fara comanda proiectoare ai? cat face unu?
EMMY
MANETA ILUMINARE (fara comanda de ceata) PENTRU LOGAN - 490 RON


Pretul contine TVA, momentan nu avem pe stoc, termenul de livrare este de 5 zile!
rino
bobine inductie pentru megane 2.1 2005 1,6 16v?
razvanamza
discuri frana Dacia CLi din 2003 Break?? preferabil Brembo..smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.