Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: buton selectie afisaj stricat
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Probleme tehnice - Dacia Logan
e.so!id
Zilele trecute am constat ca butonul din capatul menetei stergatoarelor, pe care apasam pentru a schimba afisajul calculatorului de bord, nu m-ai functioeaza "ca in prima zi".

Mai exact, i-a disparut clikul acela de revenire; acum sta oarecum intr-o pozitie intermediara, si merge mult mai fin. Partea proasta e ca meniurile afisate nu se pot derula mai repede ca inainte, chiar daca butonul ar permite acest lucru. Tot trebuie sa faci putina pauza inainte de a apasa din nou.

Topicul a fost facut pentru a avertiza posesorii de logan de fragilitatea respectivului buton. smile.gif
IRONICK
Esti prima persoana care se plange....
driverx
O sa fiu rau acuma....

Prea mult jeg intrat (praf, transpiratie, grasime) biggrin.gif

Nu foarte plauzibil, dar cine stie smile.gif
bobo77
Nu am mai auzit asa ceva de cind sunt, desi de 3 ani ma invirt intr-un cerc de loganisti, cred in cele spuse de driverx.Chiar nu mi se pare fragil acel buton...
robbie_ro
QUOTE
O sa fiu rau acuma....

Nu fi rau, poate e doar ghinion.
C@talin
QUOTE(driverx @ 4 Nov 2008, 18:55)
O sa fiu rau acuma....

*


da cand ai fost si bun? unsure.gif

tongue.gif
jelly
Si eu am patit asta cam dupa un an de zile dupa ce am luat masina,dar la mine avea momente cand functiona si cand nu.Pana la urma s-a schimbat maneta pe garantie
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.