Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: speed racer
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
DRD
E marita viteza rolleyes.gif
cosmin_2300
Mie nu mi se pare deloc marita viteza ... uita-te la mainile lui ca se misca la "viteza" normala smile.gif
vi_escu
Pare real.
dariusz
mie si la " need for speed " imi era frica sa merg in halu ala.
50IMU
imagineaza-ti ca ala e jocul in care el joaca acelasi track de ceva timp ... si tu dupa 100 de jocuri stiai perfect traiectoriile si vitezele wink.gif de asta exista piloti de curse, cursanti si restul biggrin.gif
vladrehau
si daca le sti asa perfect ....nu poti avea acident? lol radmasa.gif
dariusz
QUOTE(50IMU @ 11 Nov 2008, 02:36)
imagineaza-ti ca ala e jocul in care el joaca acelasi track de ceva timp ... si tu dupa 100 de jocuri stiai perfect traiectoriile si vitezele wink.gif de asta exista piloti de curse, cursanti si restul  biggrin.gif
*



corect ! dar ! fizic , imi e greu sa cred ca o masina poate lua curbele in halu ala.
sebybv
Ei, uite asa mergeam si eu ieri cu Loganul pe acolo, numai ca eu luam curbele alea mai stranse cu frana de mana.... am scos timp mai bun decat asta. Tipul e un amator...

On topic: Foarte tare tipul. Insa nu oricine ajunge sa piloteze asa. Imi doresc sa am macar un sfert din viteza lui de reactie...
Solon
Vi se pare ca e mare diferenta intre Loeb pe astfalt si asta?
Mie nu!
KTC
In primul rand tipul ala cunoaste traseul ff bine ... se vede cum incetineste cu mult inainte de fiecare curba mai stransa si 2 ... viteza aia pare reala, se aude pe fundal cum vajaie camera din cauza vitezei. M-a impresionat ce acceleratie poate sa aiba chestia aia, ca de frane nici nu mai zic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.