Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Usa spate un pic infundata
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
nicuata
Salutari !

Am si eu nevoie de un sfat al cunoscatorilor.
Aseara am parcat perpendicular cu un alt Logan, adik usa mea din spate era in dreptul spoilerului lui. Omul care a intrat in mine incerca sa iasa cu spatele si cik citez : "Dom'le cand m-am urcat in masina m-am uitat si nu era nimik in spatele meu si acuma nu m-am mai asigurat ca sa ies!" .. mda sofer de weekend

Acuma cum sa fac casa indrept usa ca el mi-a atins si impins un pic fara sa se faca cuta bandoul din plastic de pe usa din dreapta spate...Se poate da fata la usa jos ca sa imping la loc fata de usa.. sau cum sa fac..?

Sincer nu e masina mea personala e masina de firma si nu prea am chef sa o bag in service.. ca dupa aia sun retinut din treaba... VA MULTUMESC!
tester
ai putea sa incerci cum ai zis...stiut fiind faptul ca tabla la logan e moale... dar daca ai pune o poza ti-am putea zice din start daca sa te chinui sa nu ... asa pe vorbe e mai greu
nicuata
Am reusit in cele din urma... am dat fata la usa jos. si am impins cu piciorul din interiorsi s-a dat la loc..smile.gif
toate bune
AL
se procedeaza la fel ca la orice marca/model auto... din acest motiv topicul este gresit postat la LGN... se muta la diverse
yon
mad.gif ieri am avut neplacuta surpriza sa imi gasesc masina lovita in usa stanga spate , si cum era de asteptat cel care mi-a lovito a dat bir cu fugiti sad.gif intrebarea e daca as putea sa o mai repar sau sa o inlocuisec caci este lovita chiar pe dunga (1310) si cam care ar fi costul cu tot cu vopsit si montaj.
bobo77
150 lei si stai linistit ca merge indreptate si vopsita.
yon
bobo ma-s bucura f mult ca sa scap doar cu 150 de lei , ar fi chiar minunat. nu stiu cred ca voi astepta o perioada pt ca nu am bani momentan. cheers.gif
strumfy
da toate se pot indrepta daca nu sunt infundate foarte tare sau daca nu sunt "rupte" ori prin incalzire ori prin tragere ori prin vechiul obicei cu ciocanul intr-un service bine-nteles
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.