Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: votam sau nu?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
daciafan
sa vedem cum stam, presimt ca nu prea bine
Victoras2001
Dragi romani. Cetateni, sa votam pentru becalizarea Romaniei!
Nicu Ceausescu presedinte!
Alexu7
n-ai pus variante "sunt miserupist, nu votez" !
sorin1983
nu da nimeni nici un telefon nimic? nici macar un 50 de ron? nu votez altfel smile.gif
bobo77
Da votez.
CriSTI68
sa urmam modelul american si poate o sa experimentam si noi The american way, Marean Presedinte !!! radmasa.gif
DMP
Da.
daciafan
nu stam bine, 38% nu voteaza
Ov
nu sunt absolut deloc miserupist si sunt oarescum informat. Din pacate toate astea ma duc sigur catre varianta NU votez.
nairam
Eu am VOTAT ca NU VOTEZ !!!!! pentru ca nu avem parte decat de bla bla bla.gif iete de aia ..... pai cu cine sa votez? Cred ca as fi votat daca era o casuta pe buletinul de vot in care sa scrie NU SUNT DE ACORD CU NICI UN CANDITAT.... sau ma rog ceva asemanator .....
driverx
Ce ma? Ce vot? Ce se voteaza? Si cand?

huh.gif huh.gif hiptnotizat.gif










































tongue.gif tongue.gif
ady77
Se voteaza hotii pe urmatorii 4 ani biggrin.gif
ionutctn
NU Votez.
Nu imi convine oferta asa ca nu votez.
vijelie
Foarte bine, lasa ca se duc sa voteze entuziastii: analfabeti, mincinosi, hoti, politicienii si cei care s-au lasat mituiti. Asa repede ati uitat ce s-a petrecut la Stefanesti?
marksman
Votez. O sa votez cu toti, n-o sa scape unul nestampilat! Macar sa nu le dau buletinul in alb, ca sa-l stampileze ei dupa bunul lor plac. 'r-ar ai dreacu' de capuse, ca nu se mai satura odata!
Stefan
http://www.romanialibera.ro/a138801/cum-po...-parlament.html

Na, votati, de parca ar conta.
Victoras2001
Ma, ideea e ca daca votezi ai dreptul sa te plangi. Daca nu votezi, nu prea ai dreptul. Da' asta n-ar fi un capat de tara. Problema mare e alta: IO CU CINE PM VOTEZ? blink.gif Ca toti sunt o apa si un pamant. In 19 ani n-a reusit nimeni, cu argumente temeinice, sa-mi schimbe parerea asta sad.gif
vijelie
Indivizii astia ne conduc si ne reprezinta.
Ce e asa greu de priceput?
vi_escu
NU.
Nu am cu cine!
razvan_3asy
de parca conteaza votu meu, oricum orice ar iesi nu face nimic icon_mrgreen.gif
bygy007
acu votezi numa pe ala care iti place si nu o intreaga lista cum era inainte
CriSTI68
sincer il votez pe ala care nici nu are sanse, macar sa il folosesc, sa nu il foloseasca hotii fara sa stiu
alexx2
M-am lecuit de votat de mult ...
the_tavi
Ar trebui editat si pus 2009. Si da, cred ca e de datoria nostra sa mergem sa votam, macar ca nu iti place niciunul. Pune stampila aiurea sau injura-i pe buletinul de vot, dar arata ca ai simt civic!
Tince1290
mmmmm.....nu!....eu nu votez....nu am cu cine....si chiar nu cred in "spiritul civic"...adica daca tot nu ajuta (ca pun stampila la intamplare) atunci de ce sa mai merg pana la sectia de votare? sa pierd si timpul aiurea....da....este datoria mea de cetatea dar daca decizia mea nu ajuta cu absolut nimic....ce sens are sa mai merg?.....cand o sa fie 1 cat de cat bun o sa-l votez....pana atunci eu nu ma duc la vot wink.gif....
kog
eu votez in fiecare an, cu toti, ca sa nu se supere unul pe altul tongue.gif
membru_DC
n-am votat ph34r.gif
bobo77
La europarlamentarele de duminica nu am fost.
daciafan
nici eu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.