Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: detector radar
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > Detectoare Radar
tigernic
As dori un detector radar undeva pana in 400 ron cu mentiunile ca circul in Judežul Alba mai mult si fac aprox 15000 km/an, din ce am citit pe forum ar fi indicat un Whistler XTR-330 (285)lei si e cel mai eftin din cate am vazut biggrin.gif.
Acuma nu ma pricep, merita sa iau un BEL 795 (419)lei ma ajuta cu ceva in plus ?
Sau daca imi puteti recomanda alt detector de pe site asta http://www.jarrive.ro/radar.htm pana in 400 ron....
Astept raspunsuri Multumesc anticipat! respekt.gif
andreis
Incearca functia search, o sa gasesti pagini intregi referitoare la detectoare de radar si preturi. succes
tigernic
din ce am cautat raman cu asta Whistler XTR-330, vroiam niste pareri ...
AR-18-MOS
Cauta!
ValiGW
De ce sa cumperi neaparat din acel loc ? Detectorul pe care mi l-am luat eu este mai ieftin cu 99 RON in alta parte ! wink.gif
M i h a i
Corect...plus ca site ul ala arata extrem de dubios...trebuie sa cumperi dintr un loc ok...ca..cine stie...poate ai nevoie de garantie...si..afli cu stupoare ca sediul din blocul x etaj y scara z ap ?? nu prea mai exista...Recomand sa cumparati din magazinele care au sediu..
tigernic
mersi de oservatie nam vazut ca nu au sediu ,, unde ai gasit asa ieftin blink.gif .
ValiGW
Cred ca n-ai inteles bine, sau eu nu m-am exprimat clar, asa ca precizez : am cumparat cu 499 ron modelul Whistler Pro 78 - revizia C ( acest model este mai ieftin cu 99 ron decat la magazinul specificat de tine).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.