Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] capace originale renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cosmacyu
capacele sunt pe 14, originale , sunt aproape noi, deci in stare foarte buna. o sa pun si o poza in urmatoarele ore, asa ca pretul este de 70 ron.
e cineva interesat?

0726 082 815[attachmentid=1627484852]

da. se poate.[attachmentid=1627484888][attachmentid=1627484889][attachmentid=1627484890]
stelpop
o pza cu toate 4 se poate?

24 Nov 2008, 15:43:
destul de sifonate pe canturi.Ofer 40 RON.
cosmacyu
un singur capac este mai zgariat mai vizibil , in rest 2 sunt perfecte iar al 4-lea are2 zgarieturi care abia se baga de seama. nu stiu unde ai vazut tu sifonaturile de pe canturi. Totusi sunt capace originale pe care eu le-am cumparat de la un sh din spania pentru a mi le pune pe masina mea, dar nu le-am nimerit. Cu 40 de roni ai tai nici macar aletele din targ nu pot sa imi cumpar. deci pretul ramane acelasi.
Niste capace originale RENAULT noi noute costa 50 de euro .. asa ca pretul meu este de 3 ori mai mic.

Mai asteptam.
stelpop
stiu ca ai dreptate!
dar era o oferta!
bafta!
stelpop
salut!
putem inchide topicul. 50 RON e ultima oferta! Si daca le mai ai,esti de acord si esti in zona Olteniei-Craiova vin eu si le iau.Cu stima.
cosmacy
sunt din bucuresti, daca vrei capacele poate iti faci drum prin bucuresti sau ti le pot trimite prin posta in sistem ramburs si eventual fac niste poze mai clare cu aparatul foto, pt ca astea sunt facute cu telefonul pentru a le vedea mai bine, si pt a te declara multumit. ce zici?
stelpop
Multumesc.Astept pozele...Pentru restul te sun marti.Pot veni chiar marti dupa amiaza daca esti de acord.Crezi ca ai putea sa mi le aduci in Gara de Nord?
cosmacy
up! cel de dinainte nu mi-a raspuns, se pare ca nu mai e interesat. Oricum bine ca am postat mai multe poze mult mai clare.

ATENTIE LA REGULAMENTUL DE LA BURSA
stelpop
Vineri dimineata sunt in bucuresti.te sun in jurul orei 10.
Scuze pentru intirziere.Nu am fost in localitate.
cosmacy
ok.. atunci astept sa ma suni
cosmacy
s-au dat.
cosmacy
Reactualizarea !!!! Alte capace de vanzare renault originale, in stare perfecta, impecabile pe 14, pret 80 de ron.
Sunt din Bucuresti, dar accept sa livrez si in sistem ramburs prin posta romana.
[attachmentid=1627487065][attachmentid=1627487066][attachmentid=1627487067][atta
chmentid=1627487068]

telefon 0726 082 815
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.