Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: INTALNIRI IN PITESTI SAMBATA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
viorelu
Poate stiati dar(de ceva vreme) se organizeaza intalniri in Pitesti,sambata in parcare stadion Trivale,ora 16.00...in principal de Logan insa sunt binevenite si alte marci si modele auto.
Pentru informatii puteti intra si pe siteul loganclubului. smile.gif
Lista Pitesti,sambata,parcare stadion,ora 16.00:
1.viorelu (DC,LC)
2.alexutzu (DC,LC)
3........
4.........
5..........
6.........
...................
Va asteptam!
P.S. au loc doar intalniri light(no drifts,no other things...doar discutii,impresii,pareri,idei noi...chestii de genu...) smile.gif
alexutzu
ehhh poate fac si un mic drift burnout ceva...vedem
GLC
Incercam... incercam.....sa fim prezenti
bogdan_90
incercam bine zis.
viorelu
Eh stiu ca e Nicolae...da asta e,cine poate macar sa treaca e bine smile.gif
viorelu
dry.gif numai 3 prezenti...adevarat ca din vina lu Mosu Nicolae biggrin.gif
Oricum sambata viitoare la aceeasi ora...se stie!
Some pictures:
[attachmentid=1627486868] [attachmentid=1627486867]
[attachmentid=1627486866] [attachmentid=1627486865]
[attachmentid=1627486864] [attachmentid=1627486869]
[attachmentid=1627486862] [attachmentid=1627486863]
ag01vws
Daca nu sunt la scarbici vin si eu smile.gif wub.gif
viorelu
Deci o lista pentru sambata,hai cu prezenta:

1 viorelu (DC,LC)
2 ag80bik (LC)
3 alexutzu (DC,LC)
4 AG 27 JBL (LC)
5..........
..................

Revin cu update daca e cazul smile.gif
Hai!...usurel ca nu muscam tongue.gif
viorelu
Poze de la intalnirea de astazi smile.gif :
[attachmentid=1627488030][attachmentid=1627488027]
[attachmentid=1627488024][attachmentid=1627488028]
[attachmentid=1627488029][attachmentid=1627488026]
[attachmentid=1627488031][attachmentid=1627488032]

Pentru sambata viitoare va asteptam la intalnirea de la Targoviste,de luni se va stabili data si ora intalnirii,lista aici:
http://www.daciaclub.ro/Intalnire-regional...te-t133202.html
viorelu
Inca va asteptam pe cei intereseati,in fiecare sambata la stadion la ora 16.00 ...in Pitesti...(si astazi bineinteles)...cateva poze de la intanirile anterioare ...nu am mai pus demult:)
[attachmentid=1627495589][attachmentid=1627495588][attachmentid=1627495587][atta
chmentid=1627495590]
TBonu
Hai ca o sa trec si eu pe la intalnire cand mai vin prin pitesti. Trebuie sa vin neaparat cu solezna? sau pot sa vin si cu un opel?
johnny_driver17
As putea sa vin si eu la intalnirile voastre de sambata din pitesti? Stiti eu am o batrinica Dacie din 2000 Li 1310 si sunt "bomba" in materie de mecanica. Nu mi-ar strica putin ajutor si sfaturi de la voi. In plus chiar imi plac genul asta de intalniri la care se discuta si se schimba idei si pareri. Nu ma atrag foarte mult "liniutele" dat fiind faptul ca nici nu am cu ce! Ma intelegeti, nu? sad.gif
Cr3ativ3
Ce se mai aude? Se mai fac intalnirile?
SGM.MYKE
Sigur. Apropo cine a facut poze este rugat frumos sa le puna sa le vedem si sa le avem si noi. rugaciune.gif respekt.gif
sumi_nos
MAINE VIN SI EU SA VAD CUM STA TREABA E FRM SAU NU
sumi_nos
AM FOST SI NU ERA NIMENI
viorelu
...pai ce sa zic pe 21 s-a tinut la ora 16.00,insa cu frigul de afara nu stiu daca am stat o jumatate de ora ...ne-am retras la o cafea la giratorie.Intalnirile au loc saptamanal(cu anumite exceptii rare/motivate cum a fost sambata asta cu legalele).Insa pentru cei interesati: id mess: viorelu.loganclubpitesti si discutam pe mess sau pe celalalt forum.Momentan vad ca nu merge uploadu' la poze desi le pun cam cu retinere nu vreau sa am probleme pe forum ca discut despre un alt club smile.gif ...insa cand se va putea pun poze cu grupuri de masini de la intalniri smile.gif
Astazi deja e cam tarziu sa va invit...la 18.00 la stadion...modificarea datei /orei e doar pentru azi...eventual revin cu info... smile.gif
P.S.sunt bineveniti si cei cu alte marci/modele...deci daca veniti nu putem sa va zicem sa plecati...glumeam...oricine ii face placere e binevenit smile.gif
viorelu
Un fimulet de alaltaieri de la intalnirea de la stadion smile.gif
SGM.MYKE
Ceva pentru sambata?
SGM.MYKE
Nimic?
viorelu
Azi la ora 18.00 pentru doritori smile.gif...scuze de dezordine insa nu e aici sectiunea principala a intanirilor...aici doar incerc sa duc la cunostinta celor care nu stiu despre intalniri.
Si o poza de la intanirea de miercuri(intalnire fulger...anuntata in scurt in aceeasi zi)
[attachmentid=1627514788]
viorelu
De asemenea sambata asta la stadion la ora 15.00 intalnire loganisti...poate si cu o prelungire cu gratar la iarba verde...in functie de opiniile participantilor smile.gif
viorelu
...va asteptam si sambata asta la orele 16.00 la stadion...special pentru cei interesati sa faca parte din familia loganclub ,dar si pentru curiosi...de regula oricine vine cu un autoveficul e binevenit oricand:)
viorelu
Intalnirea saptamanala LoganClub Pitesti sambata ora 18.00 la stadion Va asteptam! smile.gif
viorelu
NOCTURNA IMPORTANTA MIERCURI ORA 21.00 LA STADION PRIVIND INSCRIEREA OFICIALA(cu acte in regula) A COMUNITATII LOGANCLUB DIN JUDETUL ARGES...RUGAM TOTI MEMBRII LOGANCLUB DIN ZONA(SI POTENTIALII DORITORI) SA ISI FACA SIMTITA PREZENTA SI SA ISI EXPRIME PUNCTUL DE VEDERE...
puiu82
Daca doriti sa participati......

http://www.daciaclub.ro/Intalnirea-nationala-t149337.html
Bafta!
viorelu
Multumim puiu de invitatie...am vazut cam tarziu sad.gif
Cu scuzele de rigoare va lansam si noi o invitatie smile.gif
http://www.daciaclub.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=50332697

...despre intalnirile sambata la stadion...ora s-a schimbat de vreo 2 saptamani...este ora 19.00
...si cateva poze de la precedentele...
Deci va asteptam! smile.gif
[attachmentid=1627539188] [attachmentid=1627539189] [attachmentid=1627539190] [attachmentid=1627539191]
viorelu
Ultima intalnire LoganClubPitesti din acest an,miercuri 30.12.2009 ora 20.00 la stadion.Va asteptam!

LOGANCLUBPITESTI VA UREAZA UN AN NOU FERICIT SI PLIN DE BUCURII! grouphug.gif
tehkid
nu se mai organizeaza intalniri? pot venii si dacii 1310? :Dastept pm.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.