Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Huruit roti fata
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Probleme tehnice - Dacia SuperNova
boogie
Buna, scuze daca s-a mai scris de huruit dar din cate a citit eu nu pare sa am aceeasi problema. Din cate am observat eu fie ca am viteza mare sie mica si foarte mica se aude un harait ceva urat pe fata chiar daca e scoasa din viteza chiar daca calc fraana chiar daca nu si planetarele nu cunt chiar noi dar nici vechi au cam 20k km si nu cred ca s-au dus deja (au avut holograma) si de cand le-am schimbat nu pot sa zic ca mai plec cu scarturi si chiar ca a avut mai multa grija decat pana sa le schimb si ar fi culmea cele de pe masina sa duca 75k km si cele cumparate ulterior sa duca numai 20-25k km ca nu prea merita investitia asa ca daca voi credeti ca sunt planetarele atunci cand o sa le schimb jur ca nu mai cred in treaba cu holograma si o sa cumpar MADE In CHINA ca daca e asa e investitia mai mica
deci cer si eu o mana de ajutor
26-Kbe
Salut,
Problema ta este de la rulmenti ...ridica masina pe cric si invirte roata daca se aude huruitul sunt rulmentii.....totusi verifica si placutele de frina ...
Spor la treaba
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.