Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce seriale amuzante urmariti?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
solenza_scala
I'll go first: Family guy, American Dad si Seinfeld... si unele episoade din Simpsons.
L.E. Acum imi dau seama ca ar trebui mutat la cafenea icon_mrgreen.gif Scuze!
slider2
Two and A Half Men. smecher rau serialul asta, sunt unele episoade cand razi de te "cracesti".
Highwayman
Am avut ocazia sa vad cateva episoade din "My name is Earl". Merita vazut.
aphophis
family guy e fain. Am vazut si cateva episoade din american dad. Un alt serial de desene fain (cu parodii la tot felul de chestii) e tripping the rift, il dadeau la un moment dat pe axn sci fi
Ov
southpark forever smile.gif
C@talin
south park ,family guy ,simpsons,sunt cu toate la zi astept ca nebunu dupa urmatoarele episoade cred ca o sa gun3.gif daca nu apar mai repede 017.gif
kog
futurama
Muratu
South Park, Futurama, Family Guy, American Dad, Happy Tree Friends si nu in ultimul rand The Simpsons. Sper sa apara cat mai repede inca o serie altfel voi devenii productiv, ceea ce nu-i de bine.
Ov
pai la southpark d'abia au terminat seria 12. Cred ca avem de asteptat pana in primavara pt un episod nou

EDIT:
veste proasta: 11 martie
veste buna: HD laugh.gif
BoboM
Mai trebuia inca o optiune: "toate variantele de mai sus" biggrin.gif
namidee
Seinfeld si simpsons, dintre cele de mai sus. Nu dau cu parul, da' topicul asta nu trebuia sa fie la statistici? Mai ales ca un moderator si-a dat deja cu parerea pe aici.
SSilent
SOUTH PARK ROCKS!!! Kenny rulllllz! biggrin.gif
Ov
QUOTE(namidee @ 18 Jan 2009, 16:42)
Seinfeld si simpsons, dintre cele de mai sus. Nu dau cu parul, da' topicul asta nu trebuia sa fie la statistici? Mai ales ca un moderator si-a dat deja cu parerea pe aici.
*


n-am putere decat la dacia clasic, deci pe topicul asta sunt un simplu user la fel ca si tine icon_mrgreen.gif
C@talin
acia e dat cu criptonita deci ov ciuciu putere 243.gif
Ov
nu uita ca in continuare am pile 04.gif
C@talin
04.gif acia ne de niglijat tongue.gif
dacialover
SEINFLD RULZ!!!
Jack Daniel's
Viata in Romania, rullllzz! radmasa.gif
Serje
How i met your mother
Lostboy
Romānia te iubesc!
bucatzel
Top Gear. Cel mai distractiv de departe.

the_tavi
Sainfeld este tatal sitcomurilor. Altfel, SouthPark. Ironie grosiera, dar suficient de subtila ca sa nu o inteleaga ascultatorul de Guta si Florin Salam.
C@talin
Bundy sunt la sezonu 9 laugh.gif
adimaridum
Pacat ca nu se mai da M.A.S.H.
BlaueCorsa
Incercati si American dad, e genial.
IRONICK
io zic sa mai incercati sa renuntati la seriale. casnicelor ...
bobo77
Prieteni tai...imi place dar nu prea am timp.
membru_DC
In gura presei cu Mircea Badea sau Mondenii nu se pune? unsure.gif
C@talin
Va recomand la nebunie Everwood smile.gif e chiar misto,e din 2002 .
Sunt la Sezonu 3 deja tongue.gif

Si mai now un Tvshow de FOx : Hells Kitchen 243.gif wub.gif
ArtVandelay
Seinfeld de vreo 6 ori, Friends il vad acum a 2-a oara, Married with children l-am vazut o data, two and a half man la fel. toate merita vazute
uitasem, the it crowd icon_mrgreen.gif

am mai inceput si altele dar nu le-am terminat : scrubs,everybody loves raymond si altele pe care nu mi le amintesc acum
AR-18-MOS
Momentan, niciunul.
Mai de mult, Married with Children a.k.a. Familia Bundy.
Merced
Care va mai simtiti tineri puteti incerca cu incredere si That '70s Show. Acuma il urmaresc a doua oara, si are o mare calitate ca nu se demodeaza, fiind deja cu 20 de ani demodat in momentul aparitiei.
Bundy am vazut cap-coada de vreo trei ori la teveu', de fapt la asta ma uitam de pe la 7-8 ani, eram o clica de vreo 4 insi, colegi de clasa a doua la vremea respectiva care comentam in pauze episoadele. La urmatoarea revedere constatam ca ma apuca rasul la faze pe care nu le-am inteles la momentul respectiv, a treia oara deja aveam vreo 13-14 ani si m-a amuzat total.
Am vazut in mare parte si MASH, bun serial si ala, Friend acum vreo doi ani, cap coada si evident, Seinfeld, de vreo cinci ori episod cu episod. De fapt la asta ma mai uit si cand n-am ce face, episoade pe sarite si tot ma amuza.
Ma mai apucasem si de altele dar nu mai retin deci presupun ca nu era mare lucru de capu' lor.
CriSTI68
Family Guy se pune ?
Iulikk
Ma uit acum la South Park pe MTV de luni pana duminica de la 23:30.
nairam
Ma uit cu placere la Sainfeld, Familia Bundy, M.A.S.H., Friends,
Dar in principiu sunt fan Stargate SG1 si Atlantis.... Stiu ca e SF dar..... Am vazut toate seriile de cel putin 2 ori ... dar si dupa asta NU se poate intelege nimeni cu mine daca sunt date la TV... Acu vad ca le dau astia de la AXN, cate 2 episoade / zi de SG1, de la ora 19.... E blocaj total in casa.... biggrin.gif. Tin minte ca la un moment dat a sunat la usa o vecina ... m-am dus sa deschid ca prea insista.... M-a intrebat unde este sotia cu copilu.... "pai pe aici prin casa..... cred ca-i face baie copilului" Cand ma uit la baie NU erau nimeni iesisera afara in parc de vreo jumatate de ora ..... slap.gif
argon
http://www.southparkstudios.com/episodes/ .. a doua oara..
IRONICK
Nici unu! Pierdere de timp.
koldun
Momental urmaresc la cafenea serialul asta. Au mai fost cateva interesante dar sau dus, insa cu siguranta vor mai fi altele...
user posted image
Hai, succese!
ArtVandelay
QUOTE(IRONICK @ 10 Aug 2009, 15:14)
Nici unu! Pierdere de timp.
*



de-aia esti asa trist..
IRONICK
imi ajunge daciaclub, este material destul pe forum
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.