Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: carlig capota
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Probleme tehnice - Dacia SuperNova
vad_sunete
salut. acum ceva timp am avut un accident si cum e "normal"la dacie, nu a mai xazut la linie. carligul ala de la capota dinspre stanga, clapeta aia, nu a mai cazut pe gaura si pe unde am fost a tras unu si altu ca sa il faca sa intre pe gaura lui. tot tragand aproape ca l-au rupt si acum nu il pot face sa intre cum trebuie ca se rupe de tot.
daca cineva din bucuresti are unu din greseala in plus si il da il rog sa imi zica si mie si cu cat. nu am avut timp sa intreb pe la piese auto. daca stiti pe unde are, e si mai bine
multumesc
andrew14_maverick
Salut. Mi-am luat eu din Vitan acum cateva luni cu 45 ron. Mi s-a parut al naibii de mult, dar am zis ca, decat sa mi se deschida capota pe autostrada si sa dau de naiba, mai bine dau banii pe dracia aia. Cea veche era aproape rupta. Asta noua nu a venit in aceeasi pozitie ca cea veche, am mai tras de ea ca sa intre in gaura. Bafta.
and_rei
incearca la bursa ca sunt persoane care vand SN pe piese.poate gasesti ceva ieftin biggrin.gif.bafta!
vad_sunete
merci. am sa incerc si colo si colo
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.