Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnire in Floresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
DACIA-Wrc
Propun o intalnire sambata dimineata de la ora 11 in Floresti...in parcarea de la metro in partea dreapta cum se intra in parcare.Astept propuneri!
RIon
Alex, editeaza in titlu, ce-i se scrie impreuna = cei !
Te-ai plictisit de intalnirea de la CJ? Vrei sa initiezi tu ceva la Floresti (by the way, scrie Floresti CJ ca mai exista si alte localitati).
Ai vreo frustrare, si noua nu ne zici nimic?
Tu chiar aberezi aici... de la Metro pana la Sala Sporturilor sunt 4km.
Tu stai mai departe de Floresti, decat de Sala Sporturilor.
Sau vreti sa dati liniute in parcare la Metro? O sa citim in ziar cum v-au arestat smile.gif
kaspersky
Mai baieti, aia nu-i parcarea lu' metro si se foloseste exclusiv pentru a lasa masina acolo cit esti inauntru sa-ti iei o aluna, o maslina, o scobitoarea, o atentie ceva? Vedeti ca are si paznici smile.gif
driverx
verece

O fi fun sa vii pe jos la intalnire la Sala, dar ma intreb cat de fun o fi sa ajungi pe jos in Floresti CJ. Chiar ma intreb.

Si..mai degraba ai crea in Floresti CJ (sau eu recomand Huedin) intalnirea pietonilor, nu a proprietarilor de dacii.

Ce nu iti place la noi? Ca incercam sa te mai cioplim putin? Sau ce? Sau nu e buna cafeaua care o bei acolo?
DACIA-Wrc
hehe nu nu biggrin.gif
nu am nimica...la sala sporturilor ii ok...
dar daca ala vrea in dej....eu vreau in floresti si in huedin...cred ca o sa mai fac unu cu turda biggrin.gif
doar ca sa fiu primul care deschide topic...
biggrin.gif
rog moderatorii sa-l stearga biggrin.gif ca eu nu ma duc in floresti..si nici in huedin biggrin.gif
driverx
Mda, inca un thread care arata ca "Nu il mai luati in seama pe verece. Lasati-l sa vorbeasca singur, ca nici el nu stie ce face...."

huh.gif
RIon
Ma tu te vei alege cu un ban forever, crezi ca e loc de bataie de joc aici?
DACIA-Wrc
eu vreau sa-i ajut pe cei din floresti sau huedin biggrin.gif
RIon
crezi ca-s asa neajutorati? cum poti ajuta pe cineva care, poate, nu stie de existenta forumului...
DACIA-Wrc
poi cum le-am spus la aia din kartodrom sa vina la intalnire...cine stie..poate intra si aia pe forum...si poate citesc..
ca si ala cu dacia 1100....de cand vin eu la intalniri nu l-am vazut niciodata...sau o fost?
i-am spus si o venit si el..
poate cine stie...facem reclama mai vine lumea...schimb de experienta biggrin.gif
om fi mai multi biggrin.gif
driverx
Sau...nu are internet....

Eu chiar am propus o suspendare a lui. E penibil deja
paulp
Pentru intilniri in zona Cluj ecista topicul aferent.
Nu mai deschideti alte topicuri ca vor avea soarta trista.
WRC, 2 zile de pauza, poate te mai racoresti si revii la sentimente mai bune.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.