Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pentru administratori
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
cornete
Stimati domni,

Am cautat in regulamentul forumului si n-am gasit sa fie specificat pe undeva ca membrii incepatori nu pot trimite mesaje private si raspunde la mesajele primite.(Recunosc ca n-am citit foarte atent).Rugamintea mea este daca imi puteti da un extras cu pasajul din regulament unde scrie despre asta si daca tot este forum macar dati liber sa se poata raspunda la mesajele primite.Sincer ma simt legat si de maini si de picioare momentan.

Cu stima,Balan Corneliu alias Cornete pe forum
IRONICK
2. Mesajele
q) Mesageria privata poate fi folosita numai dupa ce se atinge pragul de 25 de mesaje publicate pe forum.
cornete
Si acum ar trebui sa ne apucam sa scriem asa in disperare?
paradox_utopic
QUOTE(IRONICK @ 4 Feb 2009, 00:17)
2. Mesajele
q) Mesageria privata poate fi folosita numai dupa ce se atinge pragul de 25 de mesaje publicate pe forum.
*



SUPER TARE !
trebuie sa fim si majori pt asta ?!
primiti si femei?
AR-18-MOS
Daca nu iti convine ca nu poti folosi MP, poti sa treci si pe alt forum, nu neaparat sa postezi "in disperare".
klaus
Pentru cine a deschis televizorul mai tarziu, doresc sa-i informez ca aceasta este o masura de protectie a forumului in urma unor atacuri de spam pe mesageria privata de la useri cu 0 posturi si 2-300 de mesaje private de reclama.
Oricat s-ar plange lumea, aceasta masura de protectie se va mentine.
cornete
Domnul numar de inmatriculare,ati dat un raspuns ca la Arad!
Multumesc administratorului pentru informarea scurta si concisa.
Bulldog
Mai posteaza o data pe alta arie decat "cafenea" si esti liber ca pasarea cerului sa dai PM-uri garla.
IRONICK
QUOTE(paradox_utopic @ 3 Feb 2009, 23:21)
trebuie sa fim si majori pt asta ?!
primiti si femei?
esti femeie?
vijelie
Nu stie, de-aia vrea sa fie sigur.
dariusz
QUOTE(paradox_utopic @ 4 Feb 2009, 00:21)
SUPER TARE !
trebuie sa fim si majori pt asta ?!
primiti si femei?
*



stii ce imi place mie la tine?
ca faci parte din categoria celor care odata intrati intr-o casa straina , va apucati sa faceti misto de gazde . adica aveti chef de glume . proaste , din pacate ! ( intelegi aluzia extrem de subtila , incit se pierde in propriile intelesuri - subtile si alea , bineinteles ? )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.