Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] contract leasing LOGAN 1,5 DCI - 2006
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ioanas
Cedez contract leasing Logan Ambition 1,5 DCI. din nov 2006, 62300 km, albastru metalizat (bleu mineral). Dotari: ABS, airbaguri, aer conditionat, inchidere centralizata, alarma, CD-player, faruri ceata, oglinzi electrice.
Rata lunara: 175 euro (TVA si CASCO incluse). Rate ramase: 34
La novatie, se poate schimba perioada de leasing. La 22 de rate ramase de achitat, rata este 225 euro pe luna (TVA si CASCO incluse).
cristi87
si banui k vrei si cv bani p masina, nu cedezi doar ratele, nu?? care este suma kre o mai vrei??da-mi un PM.sunt interesat
ioanas
Cristi87, am incercat sa-ti dau PM, dar cica nu pot pentru ca nu am suficiente postari. 500 de euro, ideea e ca nu mai pot plati ratele...
ioana.sora@gmail.com
0754016759
0723283093
Ecko72t
salut, daca am numai 3 luni vechime la actualul loc de munca, pe perioada nedeterminata, pot prelua leasing`ul?
Pe cartea de munca mai am la vechiul loc de munca vreo 3 luni...
iar ca venit este 15 mil pe cartea de munca,iar in mana ceva mai mult, daca se poate as vrea eu, daca nu astept 6 luni sa fac credit, numai bine!!
ioanas
Nu stiu, o sa sun luni la leasing sa intreb si iti voi raspunde dupa ce aflu raspunsul lor.
Ecko72t
Ok, ms!
ioanas
Ecko, am intrebat la leasing si nu imi puteau spune ce suma ar fi necesara, ca se stabileste la analiya dosarului.
ce am mai aflat, taxa de cesiune este 1,5% din valoarea masinii fara TVA, deci o suta si ceva de euro.
Ecko72t
Nimik pe inteles, intereseaza`te te rog la firma de unde ai luat masina, daca un nou angajat de 3 luni , pe perioada nedeterminata poate prelua leasing`ul , atat tot, banii sunt suficienti zic eu, ala este pe cartea de munca, insa in mana iau mai mult, nu am familie, nu am de intretinut nimik, nu am credit , etc.
daca imi poti preda mie leasingul ,
astept raspuns, ms
apropos, pune si tu niste poze cu masina, ext si int, ms
daca are importanta, sunt la firma de stat, nu ma disponibilizeaza nimeni smile.gif
apropos, din ce zona esti ?


Prin ce firma ai facut leasingul, cu ei trebuie sa luam legatura.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.