Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] TICO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
fengshui
Cumpar Tico numai in stare tehnica si estetica foarte buna, cu carte service, cu sau fara AC.
fengshui
Este important ca masina sa fie fabricata intre 1999-2000 si sa fie foarte intretinuta.
kill3r000
Suma oferita care ar fi, pentru ca posed exact ce doresti tu, dar astept mai intai oferta ta de pret si dupa aceea as face prezentarea la masina.
Multumesc anticipat de raspuns!
fengshui
Palierul in care se poate incadra suma bilateral acceptata de cele doua parti este larg. Oferta o pot face pe baza a ceea ce se vizualizez si nu pe un ipotetic pret aruncat de dragul comunicarii.
De asemenea raportez pretul si la un etalon de Tico an fabricatie 2000 SX, care avea 26.000 km si care arata absolut ca nou si pe care l-am vazut.
Putem comunica prin messenger in conditiile in care oferta de vanzare este una concludenta.
kill3r000
Ok atunci. Masina si istoricul ei poate fi vizualizat la:
http://www.gmclub.ro/forum/index.php?showt...19&st=0&start=0 dar s-ar putea sa ceara logarea pe site, asta insemnand creearea unui cont pe respectivul forum. Pretul cerut de mine este de 2000 Euro. Astept oferta ta. Precizez ca totul este nou pe masina si functioneaza/arata impecabil. Ma supun oricarui test dorit. Daca mai doresti poze exemplificative sau mai in detaliu, le voi posta mai pe seara cand voi ajunge acasa (le voi face in cursul acestei zile).
fengshui
Va multumesc pentru precizarile facute si voi vizualiza link-ul.
kill3r000
Cu multa placere si astept raspuns.
fengshui
O oferta de pret care sa poata fi facuta este greu de realizat in ceea ce priveste masina dv. Trebuie gasit un echilibru in ceea ce priveste oferta si cererea luand in calcul modul cum a fost intretinuta. Astept prin PM de la dv. suma pe care o aveti luata in considerare.
kill3r000
Am inteles, dar eu am scris mai sus si pretul cerut de mine, avand in vedere starea si functionalitatea masinii si a componentelor/accesoriilor acesteia. Astept oferta dumneavoastra. Multumesc anticipat!
fengshui
Va rog primiti scuzele mele, nu am observat. Am sa analizez oferta comparativ si cu altele si am sa ma pronunt intr-un mod corect in ceea ce priveste autoturismul dv. Va multumesc pentru datele oferite.
kill3r000
Foarte bine atunci. Astept raspunsul dumneavoastra. O zi cat mai buna!
kill3r000
Nu am voie sa raspund la PM-ul dumneavoastra, din cauza numarului mic de mesaje pe forum. Oricum, multumesc de interesul acordat, cuvintele frumoase, observatiile la obiect. Mult succes in continuare si o zi perfecta!
fengshui
Si eu multumesc si succes in continuare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.