Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: anunt sters
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
``GTI``
eu am avut un anunt la sectiunea bursa , cu niste jenti de vanzare, de ce a fost sters acest anunt?!

am dat report pentru ca ``sergiu iulian`` scria numai aberatii si total off topic de genu :``daca le vinzi anul acesta anunta-ma si pe mine, pe sitelu...x sunt mai ieftine....bla bla bla

nu cred ca e corect a fi sters anuntul meu, si eu am cerut a fi sterse posturile lui, pentru ca incalca regulamentul din sectiunea bursa,si buna desfasurare a anuntului

cine ma poate ajuta , sau cui sa ma adresez?

mersi...
Serje
Bursa
Vinzi/cumperi ceva?
Subforumuri: Bursa non-auto
Moderat de: Tudor, DragosP, cmandrei, dil

Ia legatura cu unul din cei 4 moderatori.
``GTI``
am luat legatura cu primii doi cu care ai spus tu, adica le-am dat PM , si raspuns ........nici dupa 3 zile
probabil ii doare in c.r, parca as fi membru de ieri de azi....
dar anuntul au putut sa il stearga, da de luat masuri nimic
de dat Warn-uri ca am dat un up in mai putin de 24 ore s-a putu imediat la asta se pricep...ca na........

doar traim in Romania..........
AR-18-MOS
Probabil de aia l-au si sters ...
bobi19xx
Stai linistit colegu asa se practica aici,trage aer in piept si mergi mai departe.
``GTI``
nu cred ca pt un singur ``up`` sa il stearga, au dat Warn si am inteles de ce la-au dat si e ok , nu am ce zice, suport consecintele

dar nu cred sa il stearga din aceasta cauza,si nu dupa cateva zile si dupa ce am dat PM -uri la 2 dintre moderatorii raspunzatori de aceasta sectiune, si nu am primit raspuns......

macar sa imi spuna :``Ba B..le ti-am sters anuntu din cauza ta....``

da eu am cerut sa ii stearga posturile celuia ce a scris aiurea...






R19/16v
Eu iti recomand sa te calmezi si sa astepti raspuns de la unul din moderatori. Facand panarama iti faci numai tie rau.
``GTI``
nu fac panarama, si nu imi fac rau, da macar sa stiu si eu o explicatie, ca pot foarte simplu sa pun alt anunt cu aceleasi jenti si as fi terminat toata faza

dar inainte de a posta astept raspuns, da si asteptarea are o limita......

asa ca astept un raspuns de la un moderator
klaus
Deci, pentru cei 2 cetateni mai rar cititori de regulamente dar vajnici doritori de informari asupra motivelor, sa le dau eu un citat din regulamentul pe care ei evident nu l-au citit:
QUOTE(regulament la bursa)
NU se tolereaza UP-uri date mai repede de 24 de ore de la ultima sa postare sau de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Se sanctioneaza orice abatere de la aceasta regula, chiar si numai cu 1 minut! Atentie la eventualele desincronizari dintre ceasul serverului si ceasul calculatorului dvs, inainte de a posta un UP, verificati timpul oficial in coltul dreapta jos al forumului. La incalcarea acestei reguli, topicul va fi șters si autorul sau va fi avertizat prin sistemul de warn al forumului


Acuma, ca atat domnul ``GTI``cat si domnul bobi19xx au reusit in sfarsit sa ia la cunostinta de aceasta prevedere a regulamentului de la bursa, pot sa inchid pe aici?
renault_hyundai
Daca nau citit regulamentul.Cred ca se poate inchide aici.A si domnul gti poti repune anuntul la bursa daca nu s-a vandut.
DragosP
QUOTE(``GTI`` @ 13 Feb 2009, 23:45)
nu cred ca pt un singur ``up``  sa il stearga, au dat Warn si am inteles de ce la-au dat si e ok , nu am ce zice, suport consecintele

Inițial a fost șters pentru un singur "up", pen'că la reglement așa scrie. Da' dacă tot comentăm, ne-am mai uitat un pic pe topicul cu pricina și am mai găsit vreo 2..3 "up"-uri o țâră cam grăbite, care la vremea lor au trecut neobservate. Ei, acum sunt trecute la catastif, împreună cu o pauză reglementară de 3 zile.
l@u
La cei ce nu respecta regula si mai sunt si cu nasul pe sus pedeapsa regulamentara ar trebui dublata.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.