Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Invertor auto
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Adi florin
Salutare.

Asa cum zice si titlul, vand un invertor auto de 150W. Forma de iesire sinus modificata. Are 2 prize de iesire. Se pot alimenta in principiu orice consumator de 220V de pana in 150W precum: telefoane mobile, laptop-uri, pda-uri, becuri de 220V... si ce va mai da prin cap.

Cum spuneam are 2 prize de iesire si suporta la iesire un consumator de 150W in mod constant, nu ca altele de pe piata care merg doar 15 sau 30 min. De aceea si este asa mai mare ca sa se raceasca bine.

Pret: 100 lei. Valabil doar pentru bucuresti unde il predau personal si se face si proba.

Poze:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

19 Feb 2009, 14:12:
Costa atat pentru ca are doua prize de iesire, nu necesita adaptor pentru stecherele europene si pentru ca tine 150W in mod continuu.

E fiabil ca nu are ventilator care sa se strice si prin urmare face zgomot ZERO. smile.gif
B31AYZ
Salut ,

Sunt din Bucuresti .Ma intereseaza pe mine .Pune un nr. de telefon ceva .

Multumesc .
Adi florin
B31AYZ ai mesaj privat.
Adi florin
Inca valabil. Pret nou: 95 lei.
GREENLAGOON

QUOTE(Adi florin @ 20 Feb 2009, 19:08)
Inca valabil. Pret nou: 95 lei.
*


un mail sau un nr. de tel. daca ai te rog
Adi florin
GREENLAGOON ai mesaj privat.
Adi florin
90 lei.
Adi florin
Sus.
Adi florin
Valabil.
Adi florin
Valabil.
demin2609
50 lei si transportul il platesc eu.

http://www.autoelectronics.ro/catalog/prod...roducts_id=1483
Adi florin
50 lei e mult prea putin. Am explicat mai sus de ce costa atat asta care-l vand eu.

Daca te avantajeaza mai mult cel din link-ul pe care l-ai dat, ia-l pe ala.

Numai bine.

Ramane valabil in continuare anuntul.
Adi florin
90 lei doar pentru Bucuresti. Valabil in continuare.
Adi florin
Are 2 prize de 220V si NU necesita adaptoare sau prelungitoare sau multiplicatoare pentru a alimenta 2 consumatori SIMULTAN.

Trimit si prin Posta Romana cu plata ramburs la ridicarea coletului. Transportul costa 7...9 lei.
Adi florin
90 lei. Face toti banii. dry.gif
Adi florin
80 lei pret final.
radiozipp
ofer 50 lei cu proba
Adi florin
Glumesti, nu? radmasa.gif sub 80 nu are rost sa-l dau. Fata de ce gasiti nou la puterea asta, acesta este superior. Si oricum, unul nou e 85lei. Dar ala are o singura priza de 220 si tine 150W doar 20 de minute.
radiozipp
ok.. cum vrei .. eu ti-am facut o oferta..
elro
QUOTE(demin2609 @ 28 Feb 2009, 14:02)


ce ai arat aici nu isi merita banii,am avut asa ceva pe mana si l-am distrus in nici o saptamana,cumparat din Selgros cu 100 lei si avea o singura priza,ce vinde omul aici arata total diferit si isi merita banii.
Cine vrea un invertor adevarat costa 1000 lei si scoate 1000w,m-am interesat cand eram in cautare de asa ceva,si mi-l aducea la comanda.

Consiedra asta un [B]UP[/B] din partea mea,bafta la vanzare,sub 90 lei nici sa nu il dai,mai bine il tii pt tine
Adi florin
S-a dat. Se poate inchide.

Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.