Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Capace,Telefoane,Aparat foto,Inele aeratoare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cipry263
Vand Capace roti 3 modele. Pret discutabil pe mess sau pm.

Vand Inele aeratoare gri. Pret 15 lei (sunt noi, le dau ca eu mi le-am vopsit pe ale mele originale).

Vand / Schimb NOKIA 1680c (camera,mp3). Telefonul este ca nou cu tipla pe el, incarcator original. Pret 140 lei

Vand / Schimb ALCATEL C701 (clapita,camera,SlotCard,merge folosit si ca WebCam). Telefonul arata impecabil cu incrcator original. Pret 145 lei

Vand / Schimb LG KG275 (micut,color). Telefonul arata impecabil, incarcator original. Pret 65 lei



Vand Aparat Foto Digital HP R707 5.1 mpx, card 256, functioneaza perfect, e cu acumulator, se incarca direct la priza ca un mobil, impecabil. Pret: 170 lei (sau schimb cu tel mobil). http://www.dpreview.com/reviews/hpr707/
bobo77
Vreau si eu pe pm pretul la capace te rog.Totusi nu inteleg de ce nu pui pretul pe forum...
cipry263
pretul este negociabil in functie de stare si model... de exemplu un model ce arata ca nou costa 70 ron.. daca mai prezinta ceva zgarieturi/atinsaturi scade la 50 ron, 35 ron !! cine e interesat ii fac poze, i le trimit pe mess, fara nici o problema.....
cipry263
sus..............
BODEGARU
vreau si eu aparatul foto!da-mi un semn la 0730733511 sau 0765410055
Radel
Vreau si eu pretul la capace. Cele din poza 3.
cipry263
capacele din poza 3 mai am o pereche ca noi, fara nici cea mai mica zgarietura la 70 ron setul.....
Aparatul foto il am...... da deocamdata sunt la bucuresti iar atat capacele cat si aparatul foto le am la iasi....daca e sa vreti si sunteti din bucuresti merg week asta acasa si le iau...... astept raspuns !!
Radel
Mai ai o pereche (2 bucati) sau 2 perechi (4 bucati)?. Pentru ca daca le ai pe toate 4, batem palma. Sa-mi lasi nr.de tel. pe PM.
cipry263
o pereche.... ma refer la 4 bucati bineinteles...... ai pm !
cipry263
capacele din a treia poza nu mai sunt deloc, decat 4 bucati mai roase, la fel si telefonul Alcatel s-a vandut !!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.