Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] amortizoare bilstein
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
shobo2020
asa cum scrie vand 4 amort bilstein folosite 400 km le vand deoarece miam luat unele intarite si nu am ce face cu ele pret 200 ron contact:0720546237


----------


mutat de la piese auto
ZTV
din ce oras esti?
shobo2020
sunt din bucuresti amortizoarele sunt pt berlina cine ma intrebat ca nu am acces la pm toate cele bune (pot trimite si la tm gasim noi o metoda cumva)
ZTV
stiu ca poti trimite. ID-ul meu este: fogarassy_nicolae, intra pe mess si vb acolo.
shobo2020
4 amortizoare apoape noi 170 ron bilstein
Adrian_Boy
daca te rog sa le faci o poza sa le vedem si noi la fata, se poate ?
shobo2020
poze nu vad ce sens are sa pun sunt 4 amortizoare bilstein stare absolut perfecta folosite 300 km vi la mine le vezi mergem la magazin le compari cu unele noi din orice punct de vedere sunt absolut noi 170 ron
shobo2020
up cu ele
Black%Snake
Sunt pe Gas sau pe ulei amortizoarele ?? (daca sunt pe gas trebuie sa aibe o banda argintie la baza )
shobo2020
sunt pe ulei amortizoare 170 ron toate 4 aproape noi
cristicipaian
Te rog posteaza cateva fotografii, daca ar fi sa vin eu la tine, mai bine imi cumpar de aici din oras, sau de la Sibiu de la fabrica.
shobo2020
sunt un pic prafuite ca au fost pe masina dar cum am spus mai devreme sunt in stare absolut perfecta au fost rulate 300 km!!! mergem la magazin de piese si le comparam cum vreti sunt absolut impecabile 170 ron negociabil
shobo2020
up
claudiu_iosip
prin curierat se pot trimite? platesc eu transpurtul daca ne mai intelegem la pret. bafta
shobo2020
normal ca se poate dami un telefon sau adaugama pe mess sh0b0lan0@yahoo.com
marian_bv
as avea nevoie numa de cele de fata..
imi zici un pret?
shobo2020
daca le cumperi le cumperi pe toate nu dau 2 aici 2 acolo si asa la pretu asta iti cumperi noi 2 si ca sa fim sinceri o sa fie aiurea cu 2 schimbate si 2 neschimbate dar e alegerea ta toate 4 170 ron
shobo2020
up 170 ron toate 4
marius80_eugen
pt ce masina sunt ?
gotty
QUOTE(shobo2020 @ 25 Feb 2009, 21:32)
....amortizoarele sunt pt berlina cine ma intrebat ....
*


shobo2020
vandute thread closed
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.