Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]FARURI VALEO SI STOPURI GAMA RENAULT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mmid
FARURI VALEO SI STOPURI SECOND HAND GAMA RENAULT( MEGANE 2,MEGANE 2 CC, CLIO 2, LAGUNA2, SCENIC 2,KANGOO, MODUS). PRET FAR INDIFERENT DE MODEL 50E PRET STOP INDIFERENT DE MODEL 40E. 0722279170
RoboCoop
salut, ai far stanga cu xenon pt megane 2 din 2003? la ce pret?
STALEX2004
faruri pt clio symbol cu lupa ai?
Ryk
ma intereseaza far de megane2.1 cu lupa, cel pt. xenon. Si stanga si dreapta ma intereseaza.
mmid
In prezent am cu xenon numai pt laguna 2, restul sunt cele standard. Cam intr-o saptamana am sa primesc un nou lot de faruri si daca gasesc printre ele ce cautati voi am sa va anunt.
Ryk
@mmid: astept cu interes sa ma contactezi in momentul in care ai farurile, sunt foarte interesat de ele.
iulyy
proiector ceata stanga pt laguna 2 din 2001 ai? la ce bani?
intudose
un proiector dreapta de laguna 2 2001,si daca farurile cu xenon au si balasturile pe ele?
darem
Salut,
Si eu sunt interesat de faruri cu lupa ptr MII.1.
Multumesc!
mmid
Am un far de laguna 2 faza 1 xenon pentru partea stanga nu are blast si nici becuri. Nu am proiectoare de ceata am sa caut si o sa va comunic pretul.
mmid
Din pacate o sa mai dureze 2-3 saptamani pana o sa primesc si restul de faruri.
corvinarh
pentru laguna IIdupa 2005? facelift? faruri cu lupa stg/dr?
Casper87
Faruri Clio II , 2002 , ca cel de la avatarul tau , ai? si la ce pret?
iulyy
QUOTE(mmid @ 9 Mar 2009, 21:50)
Am un far de laguna 2 faza 1 xenon pentru partea stanga nu are blast si nici becuri. Nu am proiectoare de ceata am sa caut si o sa va comunic pretul.
*


ceva noutati cu proiectoarele?
mmid
Far de laguna 2 faza 2 nu am inca iar de clio 2 am un set hella farul din dreapta este usor zgariat iar cel din stanga are lipsa urechea de prindere din partea de jos . Pretul este de 50e/ far normal( nu xenon) indiferent de model sau marca iar stopurile 40e. Atasez foto cu farurile de clio 2..

13 Mar 2009, 19:19:
Momentan nu am proiectoare.
darem
Salut,
Ceva noutati?
bogdan_cirstea
motoras far megane 2.1 fara xenon si lupa?(daca cumva nu sunt la fel atunci cel de la farul stang)



mail: bogdan_cirstea@yahoo.com
mmid
Inca nu am primit o sa postez atunci cand voi avea noutati.
MuciX
Far stanga pentru Kangoo 2001?
cristianxxl
Daca primesti proiectoare pt clio ca cel din avatar, sunt interesat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.