Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] Golf IV TDI-PD FULL 2003
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
xgabriel
An de fabricatie - 2003 ; VARIANT; EURO 3; MOTOR AXR; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE;INCHIDERE CENTRALIZATA DIN CHEIE; VOLAN REGLABIL; SPALATOR IN FARURI; SENZORI DE PLOAIE; PROIECTOARE; 10 AIRBAGURI; CLIMATRONIC; COMPUTER BORD; NAVIGATIE + CD PLAYER; CARKIT NOKIA; COTIERA; SCAUNE INCALZITE, ABS, ESP; HUSE DIN IMITATIE PIELE; COVORASE DIN CAUCIUC ORIGINALE VW; Masina a fost inmatriculata in RO in decembrie 2006. Unic proprietar in RO (rulata doar de mine). A fost folosita exclusiv pentru deplasarea la serviciu si concediu. ITP valabil pana in 2011
Schimb cu auto la valoarea masinii mele sau mai ieftine.
Ultima revizie facuta ieri. Telescoape si baterie noi. Functioneaza ireprosabil!!!
Pret pentru schimburi : 8000 euro


user posted image
user posted image
user posted image
brunetu_100
la schimb cu un megan 2005 varianta lux privilej motor 1.6 16v
R19/16v
Care sunt alea 10 airbaguri?
claudiu_buhan
un logan 1.4MPI te intereseaza?
twingo_buc
probabil 2 frontale 4 laterale 2 cortine si ceva pentru cei din spate daca nu ma insel (scuze daca am raspuns gresit in topicul tau)
Roberto$
schimb cu o laguna 2 full si cam ce diferenta ai mai vrea .?
Ryk
si cam care este full? Volanul cu comenzi pe el, pilotul automat, xenonul, tapiteria de piele? scuza-ma ca am postat aiurea, chiar daca-mi iau warn dar nu pot sa ma abtin cand vad asa ceva. Bafta in continuare la vanzare!
teuberh
schimb cu Skoda Fabia Elegance 1.9 TDI PD ?
CristiAlexa
Cu un volvo v40 diesel inmatriculat?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.