Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] [SCHIMB] mp3 player SONY CDX-F5500
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alexxutzu
Vand sau schimb mp3 Sony F5500, stare foarte buna, argintiu cu afisaj pe culori selectabile (rosu, albastru deschis, albastru inchis, verde, alb si inca 1 sau 2 culori ), cateva date despre el:


# Redare MP3
# DRIVE-S
# Tuner RDS-EON
# 4 x 50 W (S-MOSFET) (4 x 26w rms)
# 2 pre-ieširi
# Comutator pentru subwoofer
# Redare CD-R/RW
# Control CD/MD changer
# Control personalizat al fišierelor
# CD-Text
# DSO
# EQ3
# Panou frontal detašabil

Date complete gasiti pe site-ul producatorului.
Il schimb cu alt mp3 player in stare la fel de buna dar pe o culoare inchisa. Astept oferte ( fara jvc, panasonic sau alte bazaconii biggrin.gif)

Contact: 0765448029 Alex
ZappaUKu
din cate stiu eu ... trebuia afisat si un pret
alexxutzu
scuze am uitat, 250 ron

16 Mar 2009, 16:53:
pentru schimb cu player mai bun ofer si o mica diferenta biggrin.gif deci...astept oferte!

17 Mar 2009, 13:23:
200 ron!!!

17 Mar 2009, 14:04:
Nu ma mai intereseaza schimbul ci doar sa-l vand cine il cumpara acum primeste cadou si o telecomanda sony cu MENIU COMPLET: reglaj filtre, Loudness, reglaj egalizator manual pe fiecare serie in parte (ca la winamp), reglaj DSO, si multe alte functii. Pretul cu tot cu telecomanda este 250 ron sau fara 200 ron. Astept oferte!!!
alexxutzu
valabil, super oferta!
alexxutzu
up, inca valabil pretul este 200 roni cd player sony + telecomanda (model rar cu functii multiple)
Valy90
Poti pune niste poze reale cu mp3-ul si telecomanda?
alexxutzu
maine voi pune pozele biggrin.gif

DOAR azi 200 ron , de maine nu mai este urgent si revine la 250 ron nenegociabil!


Iata si pozele promise, scuzati calitatea sunt facute cu telefonul dar cine il doreste vine il aude si il vede.

Optiuni: EQ7, DSO, LOUDNESS, Filtre High Pass si Low Pass etc.

21 Mar 2009, 11:40:
sus cu el, revine la 250 roni!
Renaultouille
salut!am si eu cdplayer exact la fel dar este pe negru. as vrea sa cumpar doar telecomanda. fa-mi un pret. bafta
alexxutzu
60 roni telecomanda
alexxutzu
sus cu el
alexxutzu
nu vrea nimeni un Sony bun si cu telecomanda cu functii multiple???
alexxutzu
pe gratis il vreti? biggrin.gif

24 Mar 2009, 19:21:
s-a dat! se poate INCHIDE!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.