Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] bare transversale & suporti ski Megane
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
suzu
bare transversale si suporti ski originale renault megane II hatchback; sunt din aluminiu; se pot monta si alte accesorii precum portbagaje, rack-uri, suporti biciclete, etc; sarcina maxima 80 kg! produs original Renault!

150 euro; 0720.95.3030 bucuresti

[attachmentid=1627508934]
dandutulescu
ofer 100 euro
suzu
exclus
dandutulescu
ok,oferta mea ramane valabila avand in vedere ca 150 euro costa la reprezentanta renault barele transversale noi.
suzu
corect, atat au fost noi... am facut o mica greseala la conversia ron-euro; pretul este de 135 euro pe tot pachetul, bare + suporti ski! bafta
Meghitzanul
ofer 110 euro pt tot pachetul
de fapt ma intereseaza doar barele.. nu le dai separat? daca da la ce pret? om ce stare sunt.. cum arata?
poate vrea altcineva suportii de ski..
suzu
nu le dau separat, sorry... sunt in stare impecabila, nelovite, nezgariate...am montat pe ele doar suportii de ski.
iooon_cic
as fi eu interesat de suportii de ski..depinde la ce pret ii dai...si colegul ia barele si o rezolvam smile.gif..acum astept un pret sa vad smile.gif
suzu
hai ca le dau si separat: barele 100 euro (430 ron) si suportii 35 euro ( 150 ron)
dandutulescu
ai pm
suzu
am vazut; ti-am raspuns smile.gif !

19 Mar 2009, 20:44:
ai pm "iooon_cic"

20 Mar 2009, 18:29:
s-au vandut, si barele si suportii, se poate inchide, multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.