Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Peugeot 206 1.4HDI din aug 2006
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mri
autoturismul este cumparat din romania de nou in august 2006, 1 singur proprietar, 48.000 km verificabili la peugeot, aer conditionat, servodirectie, cd cu telecomanda volan, inchidere centralizata cheie, alarma, anvelope dunlop noi, itp valabil 08.2010, merge foarte bine, consumul este foarte mic. pretul la vanzare este de 5600 euro usor negociabil. accept si variante aut(break sau 4x4 numai diesel dar la preturi reale). primesc sau ofer diferenta in functie de masina!
tibitu
sal,xsara picasso,din pacate nu e diesel,dc te intereseaza cauta masina la bursa.
cramadonis
48.000 km sau 60.000 km? parca ar fi aceeasi masina http://reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=135623&hl=peugeot++206 , nu? dry.gif
Sonofthedonkey
100 % smile.gif
vyalli
paote s-a razgandit intre timp cand sa ia banuti tongue.gif
mri
salut cramadonis. nu este aceeasi masina. stiu ca multi mi-au mai zis si pe privat. cea dinainte era cu 60.000 km, avea alt nr de inmatriculare si era varianta fara proiectoare. aceea s-a vandut
argon
aha..deci esti samsar ..samsarii nu au ce cauta aici, oricum, ce e ciudat e ca in poza aia cu capota deschisa facuta ca prin minune exact din acelasi unghi si setari de expunere ale aparatului, jegul de pe capacul motorului, oale si imprejurimi are fix aceasi asezare si pozitie la 'ambele' masini, ale caror numar de inmatriculare e diferit, dar amandoua au B54.....
Andy_ACS
Imi pare cusuta cu ata alba toata treaba. El poate sa spuna ca a folosit aceeasi poza la ambele (din graba/lene/comoditate).
@mri de ce ai ascuns numarul de inmatriculare? La 'cealalta' nu l-ai ascuns, de ce atata bataie de cap?
Pune poze cu masina asa (ce de 48.000) cu numarul de inmatriculare nemascat.

Edit: Pana si braduletul parfumat e acelasi smile.gif Chiar asa mult iti place Wunderbaum de vanilie? biggrin.gif

Bafta!
tibitu
va dau eu un scenariu,prima nu avea proiectoare,a scos-o la vanzare,a ciocanit-o,i-a schimbat bara cu una de la dezmembrari cu proiectoare ,si iaca alta masina.Hai sa vedem,pune poze cu nr intreg?sper sa nu aiba amici cu 54 la nr biggrin.gif
mri
pt argon, Andy_ACS, tibitu: argon, ce intelegi tu prin samsar? ai avut de-a face cu mine sau ma cunosti pt a ma face samsar? daca te vei uita la profilul meu, vei vedea ca am postat mai multe anunturi la vanzari auto, iar masinile nu sunt samsarite, nu sunt masini de targ, sunt masini preluate de la firme de leasing, masini intretinute prin service, cu revizii la zi, cu km ce pot fii verificati de catre cine doreste. pozele de motor si de interior sunt intr-adevar de la cea veche. am sa postez poze de motor si interior si de la cea actuala. desi sunt identice. faptul ca am ascuns nr de inmatriculare este strict treaba mea. nu cred ca mi se poate aduce vre-o acuza pt faptul ca am sters nr. de inmatriculare. daca sunteti intr-adevar interesati de cumpararea vre-unei masini, ma puteti contacta. cine doreste sa vada masina, o poate vedea in realitate cu nr de inmatriculare. cat despre tibitu, poti sa faci cate scenarii vrei, sunt eronate. dar asa suntem noi romanii, stim sa acuzam si sa improscam cu noroi, sa-i sapam pe altii.... deja am deviat de la topic. daca vreti mai multe detalii despre masina, sunt deschis sa va raspund la orice intrebare.

<span class='edit'>19 Mar 2009, 17:51:</span>
ps. poza cu nr. de inmatriculare pt carcotasi!
tibitu
singur ai lasat loc la interpretari,cand vinzi masini ca forma de venit si faci exact ca tine,normal ca pui pe ganduri,logic ca suntem suspiciosi la cati tepari sunt.Si nu mai dramatiza cu "stim sa acuzam si sa improscam cu noroi, sa-i sapam pe altii...." ca nu esti pe acsaTV smile.gif,citeste primul meu post ca eram interesat de masina.
argon
SAMSÁR ~i m. 1) Persoană care mijlocește o afacere negustorească; misit; comisionar; intermediar. 2) fig. Persoană care face din orice lucru obiect de negoț. /<turc. simsar, bulg. samsar

asta inteleg prin samsar, folosesti acest forum strict pentru a-ti vinde masinile, care de fapt nici nu sunt ale tale, cum spuneam, esti un intermediar, iei ieftin si vinzi cu adaos. Norocul tau e ca sunt inmatriculate si ai gasit o portita in regulamentul prost gandit, de a posta in continuare anunturile. (a se vedea pct 7 din regulamentul bursei)
mri
argon!atat timp cat exista o factura achitata din partea mea pt aceasta masina, si pt restul pe care le-am avut, eu ma consider proprietar. chiar vad ca tu stii mult mai multe decat stiu eu. probabil ca imi vei scrie in curand si cu cat am cumparat eu masina si cine stie ce alte dracovenii. cat despre adaos te invit sa vezi cat am dat eu pe masina si cat cer pe ea. dupa aceea astept comentarii.
Bitu
Off:
Pai hai arata-ne la toti sa vedem cat ai dat pe masina, ca de cat ceri, asta vedem.
Chiar sunt curios..... sper sa nu iesi in paguba...ca deja ma trec lacrimile.

On: ofer 4950 Eur.

Numai bine!
mri
bitu. sa nu-ti strici tastatura de la lacrimi. mcy pt oferta dar nu o dau la banii acestia. cat despre factura, esti invitat sa vii sa vezi cat am dat pe masina. p.s. pt cei care au dubii in privinta km, sunt trecuti pe factura soc. de leasing
tibitu
ziceai ca vrei un break,xsara picasso te intereseaza?cauta anuntul la bursa daca da.
mri
sa stii ca m-ar tenta si un picasso sau scenic, rx4 dar diesel.

21 Mar 2009, 17:24:
atasez poze noi.
mri
SUS CU EA
cramadonis
salut!cauciucurile sunt cele originale?accidente ceva?unde se poate vedea masina?ms
mri
salut. cauciucurile sunt noi, sunt schimbate, de accident nu stiu ce sa-ti spun, mai are zgarieturi, una pe usa spate dreapta si inca una pe aripa stanga fata mostenita ieri de la un nissan pathfinder. pt aripa, am dovada de la politie si se poate face pe asigurare, desi cred ca un polish ar fii suficient. masina se poate vedea oriunde in bucuresti, eu circul cu ea.
mri
up
mri
5555 euro
f.marinescu
Pacat ca 206 nu prea are CB. Cred ca ar fi fost e o placere sa-i vezi consumul instantaneu.
mri
sunt unele si cu computer de bord. dar necesita schimbare de display si un buton pe maneta de la stergator.
mri
5500 euro
mri
s-a vandut. se poate inchide, multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.