Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] hands-free carkit Bluetooth portabil Parrot
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ir_sonik
Sunetul redat de MiniKit-ul Parrot este de o calitate imbatabila, aceasta multumita difuzorului Hi-Fi de 2W si noilor algoritmi de prelucrare a semnalului special dezvoltati pentru difuzoarele hands-free.
Parrot a echipat deasemenea MiniKit-ul cu un sistem de recunoastere vocala. Poate fi folosit pentru a suna la numerele din agenda prin apelare vocala. Extrem de usor de folosit, se poate atasa de parasolar. De fapt acesta nu este doar un MINIKIT, el putand fi folosit oriunde: in masina, la birou, sau acasa.


Poate fi atasat la parasolarul autoturismului
Bateria are o autonomie de pana la 10 ore de convobiri si peste 275 ore in stand-by
Timp reincarcare baterie maxim 3 ore
Apelare vocala - pana la 150 intrari memorate in memoria proprie
Software recunoastere voce inclus
Recunoaste / memoreaza pana la 5 telefoane
Difuzor Hi-Fi 2W
microfon omnidirectional
Dimensiuni reduse: 11 x 6 x 2,5cm
Greutate redusa: 100g
Comoditate in utilizare
Raza maxima de actiune: 10m

* Nu necesita instalare speciala, se poate monta foarte usor in orice masina;

** Usor de folosit, se poate atasa la parasolarul autoturismului, dar poate fi folosit cu succes si in casa sau la birou.


PRET: 159 lei
[attachmentid=1627509070][attachmentid=1627509073][attachmentid=1627509075][atta
chmentid=1627509076][attachmentid=1627509080]

<span class='edit'>19 Mar 2009, 10:39:</span>
accept schimb cu o pereche de difuzoare de 13cm sau set de 10cm si 13cm
banutu
Accepti schimb cu un set de difuzoare de logan?
ir_sonik
daca e vorba de difuzoarele originale de logan, nu prea ma tenteaza... Nu sunt tocmai multumit de ele tongue.gif
iooon_cic
salut esti interesat de un set de difuzoare de 13 cm sony x-plod..sunt in perfecta stare..le-am avut pe masina cam 2 luni dupa care le-am inlocuit cu niste sony ovale ...le aveam pe spate la logan....daca esti interesat sa imi spui..si vedem cum facem.. smile.gif

apropo eu sunt din iasi tu de unde esti???
ir_sonik
sunt din bucuresti, deci nu cred ca facem nici un schimb... sad.gif
ir_sonik
gata, s-a vandut.

se poate inchide/sterge anuntul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.