Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Servicii Transport marfa Iveco Daily 16m3 1.5t
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
aquabluedod
Transport motociclete si marfa cu duba Iveco Daily lung si inalt 16.5 m3,sarcina 1,2t din Bucuresti si sau imprejurimi cu orice destinatie interna.

Tarife discutabile si in functie de distante, dar orientativ:

Bucuresti - 100 lei marfuri usoare , +50lei pt 400-700kg (marfuri) , +80lei pt 700-1000kg.

Bucuresti , pt motociclete transport la RAR pt omologare,identificare sau verificare 130 lei,
incarcare moto la client acasa,deplasare la RAR descarcare tot la client acasa.

Transport si din alte localitati spre Bucuresti.

Daca acelasi client incarca masina cu marfa si pt intors primeste reducere 50% din tarif dupa cum urmeaza:

Traseu Exemplu:
Incarcat la Bucuresti destinatie Timisoara pret transport ......... lei ,in Timisoara sau oricare oras de pe ruta Timisoara - Bucuresti incarcat de acelasi client cu destinatia Bucuresti sau imprejurimi va plati cu 50% mai putin din tariful pt transport pe ruta de intors.


Tarif ruta interna - 1,1 lei / km - 1,2 lei / km .

Tel. 0722 237 607 / 0727 730 444
concurent
Spune-mi te rog care e pretul/km pentru o distanta de aprox. 100 km (50km dus - 50 km intors).
La dus transport cateva piese de mobilier cu plecare din Bucuresti . Fara marfa la intors. Multumesc.
aquabluedod
Preturile sunt negociabile

Pt o oferta lasati localitatile plecare-sosire si sau retur tipul de marfa si va voi raspunde in cel mai scurt timp.

CITITI REGULAMENTUL SECTIUNII

<span class='edit'>26 Mar 2009, 14:50:</span>
Imi cer scuze daca am scris ceva nepotrivit...!!!

ERA VORBA DE UP !!
aquabluedod
E ok am inteles despre ce este vorba......nu citisem regulamentul sectiunii.
Multumesc pt atentionare.
aquabluedod
Reduceri substatiale....incearca ....poate vei fi multumit
aquabluedod
Preturi de criza,incearca si vedem cum va putem ajuta.Pt transport la RAR motociclete ...100lei .Sau hai sa facem pretul impreuna....
aquabluedod
Pt fiecare 100km nu platesti decat 115 lei.

CITITI REGULAMENTUL DE LA ANUNTURI
aquabluedod
Plecari de Luni pana Duminica 24h/24h.
concurent
Prompt si de cuvant.
Multumesc.
aquabluedod
Cu Placere Oricand , Multumesc si Eu....!!!!
aquabluedod
Acum si International,plecari aproape oriunde din Bucuresti sau alte orase spre orice tara europeana.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.