Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: FFFFFFFFF dezamagit
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Service autorizat Dacia
valii _mafia
Nu sunt multumit deloc de star service Tulcea cand am fost acolo la revizie mi sa adresat un domn zicea sa era sef de servis dupa cu arata,inbracat parca era cioban sau vacar.si Mi-a vb la misto asa parca era servisu-l lu tasu sau a lui in fine.
Si la-m intrebat daca pot sa fac revizia in ziua aceea si el mi-a zis"da alta zi nu aveti timp de cat in ziua asta.si cei de la receptie daca le pui o intrebare despre masina se uita la tine parca ii omori nu sunt pregatiti deloc nu au citit o carte ceva doar din auzite nu sunt pregatiti.Si dupa ce am facut revizia dupa o saptamana de la programare aveam un zgomot la motor au uitat sa stanga capacul de la f aer radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif cum se poate asemenea lucru ma mir ca nu mi-a lasat o roata slaba.asa ca e varza servisu-l
sunt ffffffffffffffscumpi la piese sad.gif
klaus
QUOTE(valii _mafia @ 20 Mar 2009, 22:58)
nu sunt pregatiti deloc nu au citit o carte ceva doar din auzite

Acuma, lasand la o parte ca ai descoperit si tu lumea reala, poate nu ar fi rau sa mai citesti si tu o carte. De gramatica de exemplu. Ti-ar prinde bine.
bobo77
http://www.daciaclub.ro/Service-in-Tulcea-...ml#entry1717885
De ce nu ai postat aici si ai deschis alt topic?
Cum naiba nu esti multumit ca sunt o gramada care ii lauda...
$$ilvviu
Lucrezi la concurenta?
Serje
Mai conteaza si cum vorbesti cu ei ... si apoi, asa se poarta si ei cu tine.
alindrgn
eu vad ca omul are megane. si topicul e deschis la service autorizat dacia. care e legatura? ca n-am priceput
Iulikk
valii _mafia
post Yesterday, 22:58
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: Yesterday, 22:41


Dupa parerea mea.... chestia asta zice multe. wink.gif
alindrgn
si asta e drept:)
bobo77
Pai si ce ma daca are un post si este inscris de ieri nu are dreptul la o parere? reprezentanta din Tulcea are si service Renault si ne dam cu parerea despre service indiferent de masina...
fandacia1310
Si eu sunt nou. Daca ma apuc sa scriu ceva, nu sunt luat in seama?
Bullshit
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.