Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Aparatori de noroi fata "de origine"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DMP
De vanzare o pereche de aparatori de noroi fata cumparate de la dealer, inclusiv suruburile de fixare pe masina.

Aparatorile au fost cumparate de la dealer, care mi-a spus ca merg si pe Logan ph 1, au fost montate timp de 1 saptamana pe un Logan ph1 si, deoarece pe Logan ph 1 nu se potrivesc (ramane un gol intre aparatoarea din dreapta si carenajul aripii), le-am dat jos.
Aparatorile sunt ca noi cu exceptia urmei lasate de surubul care a prins aparatoarea din dreapta direct de carenaj (in dreapta nu pica gaura pentru clips din aparatoare de ph 2 cu gaura din carenaj de pe ph 1).

Pret: 35 ron


[attachmentid=1627510138]
DMP
up
DMP
up
laur82
sti cumva daca se potrivesc pt solentza? sau sunt doar pt logan..
DMP
Nu cred ca se potrivesc. Vin la fix pe Logan ph 2.
BeciAcustic
m-ar interesa pe mine dar sigur merg montate fara peobleme pe ph2? intra la fix pe gaurile care le am in aripa sau trebuie eu sa dau... pt ca nu vreau sa gauresc masina!
DMP
Sunt pentru Logan ph 2. Pe instructiunile de montaj scria Logan incepand din 09.2008.
Nu se gaureste nimic. Dupa cum se vede in poza, sunt doua gauri mici pentru a le prinde de cantul aripii si o gaura mai mare unde vine clipsul care se prinde in locul special din carenaj (unde exista un clips inca din fabrica) pe o tija din spatele carenajului.

Vad ca esti din Constanta. Daca ai drum prin Buc poti vedea cum vin si le si poti lua.
DMP
up
DMP
up
DMP
30 ron
BeciAcustic
ti-am zis ca le i-au eu daca le trimiti la constanta! ramane valabil!
DMP
up
@BeciAcustic: trimite-mi datele pe PM, cum te-am rugat, si ti le pun la Posta, cand am timp, cu ramburs la 30 ron si te sun cand le-am pus.
DMP
Se poate inchide.
Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.