Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] MACARALE GEAMURI ELECTRICE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sorin1983
Cum scrie si in titlu se vand macarale noi noute in cutie, pentru dacia berlina, detalii in topicul "Geamuri electrice dacia berlina", tot la ele, nescoase din cutia in care au fost primite.
Pret doar pentru Bucuresti 150 ron(este inclus transportul platit de mine de la Brasov si un mic discount).
gcalin
poze?
si un ultim pret?
sorin1983
Pai cam asta ar fi ultimul pret! Pentru tine nu renteaza ca trebuie sa platesti transportul! Asa ti le poate trimite baiatul de la Brasov, de la care le-am cumparat si eu! El le vinde cu 130 ron + transport. Poze o sa pun daca pot acum...
lucifer
Pretul este per bucata ?
sorin1983
Pretul este per 2 bucati complete!Butoane, tuburi fire etc etc
[attachmentid=1627510370] [attachmentid=1627510371] [attachmentid=1627510372] [attachmentid=1627510373] [attachmentid=1627510374] [attachmentid=1627510375]
alin_xyk
Ai PM
sorin1983
Am vazut pm, ma mai gandesc si daca nu le dau pe bani o sa vad .
alin_xyk
Ms fain.
berbececristian
excl.gif Salut daca le mai ai pe 11-04 2009 ti le iau eu ! Doar daca merg pe o berlina din 2004 !!! Si daca sunt in stare de functionare !!!!!!
sorin1983
Daca le mai am:) dar slabe sanse biggrin.gif Sunt bune normal, se potrivesc si pe dacii mai vechi dar sunt recomandate din ce am inteles pe dacii dupa 96
gcalin
sal sunt interesat de el. eu am o dacie din 96.poti sa le trimiti la oradea?zimi de unde esti si ultimu pret ii 150 ron?
sorin1983
De potrivit s-ar potrivi la tine dar nu merita! Eu vreau 150 ron pt ca am platit o data transportul, deci prefer sa le dau in Bucuresti. Daca vrei sa iti iei ia legatura cu badboy_marius si ti le trimite de la Brasov.
RealAlex
Sal, le vreau eu. Da-mi adresa de ym sa discutam detaliile.

Ms.
sorin1983
Domnul "tunderbird" este posesorul macaralelor incepand din aceasta seara! Sa le foloseasca cu placere.
Se poate inchide, multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.