Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: un site interesant
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
dariusz
pai la mine zice ca dupe 5 beri nu sint nici macar ametit ! blink.gif radmasa.gif
ori , daca beau eu 5 beri popa.gif
popf
E total aiurea! Cu asta ramai fara permis!
Tince1290
exact...nu are cum sa fie adevarat.....si si daca ar fi...ar fi doar "interesant"....dar nu si "util" cum ai spus in descrierea topicului...pentru ca ar incuraja lumea sa bea si apoi sa conduca wink.gif
Tiberiu-Andrei
Mda... la urma urmei dai 100 de ron pe un amarat de etilotest de pe okazii.Colac peste pupaza dupa ce-ai baut,nu te sui la volan! wink.gif
Mirciulik
Poate ai bagat perioada prea mare de timp.

Una e sa bei 5 beri in 1 ora si alta e sa bei 5 beri in 12 ore.



La mine e cat de gat real. Totusi...am facut si un mic test...am pus 8 beri (0,5L) in 4 ore si mi-a zis ca ar trebui sa fiu mort. Ceea ce nu e adevarat biggrin.gif
ZTV
nu stiu cat de real este, am gasit pe net si am zis ca arat si voua.
Tince1290
bine ai facut biggrin.gif
kvy
Este bun si util dar eu unul va spun din experienta mea de peste 12 ani de conducere ca NICIODATA nu am condus daca am consumat in utlimile 12 ore bauturi in cantitati decente, nu betie !
Am avut situatii cind am uitat ca trebuia sa plec undeva cu automobilul si am baut putin...desigur am renuntat si am cautat alta varianta.
Una dintre ele este sotia cu permis auto si e cea mai la indemina tongue.gif
Poti consuma linistit bauturi.
corbex
La alcoolisti nu e bun, la ceilalti iese fix pe fix.
tribunul
Sa nu mai zic ca nu au auzit de bere la peturi de 2,5 litri.
Tiberiu-Andrei
Tine-o p-asta.....ca tot e criza! blush.gif
http://www.220.ro/funny/Berea-Tot-Pisat-Ajunge/Tdg6oSe7Nt/
Markos
Alt sait interesant.
yhattori
QUOTE
1997: Se deschide Supermarket Aldo, un veritabil pionier in domeniu alimentatiei publice in acele vremuri.
Markos
user posted image

Urmează să adauge "2014 - SC Fene e-n Grup la pârnaie"
Squirrel
…a implementat un nou standard de securitate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.