Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] BARE TRANSVERSALE ORIGINALE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
Tavi Dragotoiu
VAND BARE TRANSVERSALE ORIGINALE RENAULT, NEGRE, FOLOSITE FOARTE PUTIN. PRET 400 RON. LA NEVOIE ASIGUR MONTAJ IN TIMISOARA.
bahrim II
dai doar o bara fara suporti de prindere platesc eu transportu
Tavi Dragotoiu
Barele se vand impreuna si complete, sorry. Au suportii de plastic pentru picioare, suruburi, 2 chei inbus pentru montaj. Deci kit complet.
Tavi Dragotoiu
anunt valabil, barele sunt impecabile, ca si noi.
L!nuX
La Renault barele originale sunt 250 lei , poate ar trebuii sa iti mai revizuiesti pretul smile.gif
Tavi Dragotoiu
Serios? Eu stiam ca costa in jur de 600 RON. Iar eu am platit 150 euro pe ele. Deci s-ar putea sa fii tu cel prost informat... si parca in regulament scrie ca nu se accepta astfel de postari referitoare la pret...
"5. Nu se admit posturi offtopic, de exemplu posturi de genul: "Da scump mai este", "Am eu mai ieftin" etc."
...iti place cumperi, nu, sa fii sanatos... mergi la Renault sa iei cu 250. Bafta!
L!nuX
QUOTE(Tavi Dragotoiu @ 17 Apr 2009, 17:56)
Serios? Eu stiam ca costa in jur de 600 RON. Iar eu am platit 150 euro pe ele. Deci s-ar putea sa fii tu cel prost informat... si parca in regulament scrie ca nu se accepta astfel de postari referitoare la pret...
"5. Nu se admit posturi offtopic, de exemplu posturi de genul: "Da scump mai este", "Am eu mai ieftin" etc."
...iti place cumperi, nu, sa fii sanatos... mergi la Renault sa iei cu 250. Bafta!
*




Nu sunt prost informat , doar am atras atentia ca le vinzi aproape dublu fata de cat se vand la reprezentanta , ca tu ai dat 150 Euro pe ele e alta problema ...

Uite pretul de la Renault Romania : http://www.renault.ro/services/promotie_accesorii.php
Tavi Dragotoiu
De la 252 RON, dar oferta e generala, nu specifica, si sunt mai multe modele, mai ieftine ca cele de megane II, si atentie, reducerea e de 25%, ceea ce inseamna ca modelul asta care costa inainte un pic peste 600 va costa 450, deci oricum sunt mai ieftine ale mele. Si promotia de la Renault e pana la 29 mai in limita stocului disponibil, iar eu nu ma grabesc, inainte de perioada concediilor se vor vinde sigur. Oricum observatia ta e pertinenta si nu e nici o suparare.
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
pavilion8373
Ofer 300 ron.Daca esti de-acord lasa-mi un nr de telefon in pm.
Multumesc
Tavi Dragotoiu
Anunt valabil. Pret fix 400 RON. Barele sunt folosite, dar foarte putin, sunt ca si noi.
Bacu
in partea de sus sunt cromate sau negre?
Tavi Dragotoiu
Negre, scrie si in anunt. Si cromate... eu nu am vazut la Renault, dar e posibil. Eventual de aluminiu.
Bacu
corect, la aluminiu ma refeream...
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
BuNeL_u
se potrivesc si la laguna 2 ?
Tavi Dragotoiu
Din pacate nu stiu sa-ti spun daca se potrivesc, dar personal inclin sa cred ca nu.
Tavi Dragotoiu
up
victor cristian
eu personal nu prea cred ca la reprezentanta,modelul acela costa doar 250ron.ptr. laguna mea costa cam7-9mil.sunt modele cu 250 dar din tabla de otel si cu cracii aia laterali iesiti in afara.daca erau doar 250ron,luam si eu vreo 3 seturi
Tavi Dragotoiu
Corect! Multumesc de interventie! Eu de la reprezentanta le-am cumparat, au costat in jur de 650 RON, dar nu mai stiu exact cat. 250 ar insemna reducere de cca 70%, ceea ce e imposibil. Eu cer 400, adica cu peste 30% reducere pentru ca le-am folosit de vreo 2 ori.
Anunt valabil.
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
pavilion8373
Am revenit...renuntasem la idee..dar am reusit sa gasesc 2 suporti de bicicleta un pret ok...asa ca biggrin.gif
Ofer 350 ron.Daca esti de-acord lasa-mi un nr de telefon in pm.
Daca nu...bafta la vanzare
Merci
Tavi Dragotoiu
pt. pavilion8373 ai pm
anunt valabil
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
pavilion8373
ti-am trimis mail pt ca pm se pare ca nu pot.
Te intrebam daca esti de-acord sa le trimiti prin curier(platesc eu ramburs) pt ca Timisoara e prea departe de mine.
Daca e ok asa si pentru tine, da-mi un semn aici sau pe pm si te sun eu.
Merci si numai bine
Tavi Dragotoiu
E ok, maine sun la un curier sa vad cum trebuie procedat. Intre timp trimite-mi te rog mail cu adresa exacta si nr. de telefon si te sun eu dupa ce le-am trimis.
renault megane
mai este valabil anuntul? daca da, te rog lasa-mi un punct de contact
Tavi Dragotoiu
Da, 0745007103 Timisoara
Tavi Dragotoiu
anunt valabil
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.