Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]jante aluminiu solenza scala
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
razvancaine
200Euro +150ron cu tot cu cauciucuri
raul_26
100 Euro doar jantele ca sunt julite. Cauciucurile nu ma intereseaza
razvancaine
800 ron jantele. nu sunt lovite,nici strambe,doar atinse lateral de borduri(inevitabil-doar au 5 ani la activ,numai vara).se rezolva foarte simplu cu smirghel,o slefuire etc nu am avut timp sa ma ocup
sergiu-iulian
pe cat sunt jantele?13'' sau 14''?carei ultimul pret numai pt jante?ms
cosmin_2300
Jantele de SLZ sunt pe 14 smile.gif
sergiu-iulian
jante de SLZ sunt si pe 13''(la primele modele,2003) happy.gif
cosmin_2300
1 ) razvan e vecinul meu , deci stiu ce vorbesc !
2 ) jantele de TABLA de slz sunt pe 13 , cele de aliaj sunt pe 14 !
dorel_slz
ofer 6 mil pe jante!astept raspuns!
razvancaine
800 ron cu tot cu cauciucuri

7 Apr 2009, 19:52:
UP 700ron fara cauciucuri,800ron complete
razvancaine
UP
razvancaine
UP
dorel_slz
600 ron fara cauciucuri tinand cont ca sunt si julite. ce zici?

10 Apr 2009, 20:47:
intra pe id-ul meu sa vorbim mai multe

YM: dorel_slz

razvancaine
600 ron jantele pt. bucuresti. dorel_slz le-as fi trimis cu mare placere in resita dar cum am spus vreau macar 600 ron pe ele(fara sa platesc si curierul).

razvancaine
UP
razvancaine
UP
razvancaine
600 ron cu tot cu cauciucuri
sergiu-iulian
schimburi faci??
razvancaine
detalieaza te rog
sergiu-iulian
adica dau jantele mele de tabla si caucicurile + diferenta.sau tu vrei sa pui niste jante mai mari?deaia le vinzi?
george_scala_2004
Buna dimineata,

Fiind nou pe forum (dar va citesc de foarte mult timp) va salut pe toti si va urez de pe acum PASTE FERICIT ! imbratisare.gif

Sa revenim la oile noastre:

De vreo 10 zile sint "fericitul" posesor al unei solenza scala 2004 alba.

Am vazut anuntul (si inca unul cu 2 jante de scala si una de clio, dar, din pacate, nu il mai regasesc, poate ma ajuta cineva 124.gif ) si m-ar interesa urmatoarea combinatie (daca se poate si daca gumele sint bune, bunicele): 1 janta aluminiu 14" (pentru rezerva, cea pe care o am acum fiind pe 13" si de tabla) si toate cele 4 gume, un total ?

Daca nu, nu !

Multumesc,
razvancaine
UP
razvancaine
UP
catalin_p6
iti dau 400 ron pe ele si trece fratele meu sa le ia.da-mi repede un raspuns ca el e la brasov si vine spre constanta.0765 704605
cbarboi
salut!
iti ofer 550 ron pe jenti cu tot cu cauciucuri!
0721026385.
barboi ciprian
razvancaine
600 ron complete, nu au fost lovite,sudate etc
george_scala_2004
QUOTE
600 ron complete, nu au fost lovite,sudate etc


salutare,

la pretul asta m-ar fi interesat, in principal, doua bucati cu gumele pe ele. sa inteleg ca s-au dat toate ?

daca nu cred ca pina la urma o sa ma bag si eu la toate. apropo, rezerva ? ce dimensiune are ?

multumesc,

p.s.: adresa de contact ?
razvancaine
rezerva este de tabla dar oricum nu o vand.600 ron cele 4 roti complete din poze.
contact:razvancaine@yahoo.com
george_scala_2004
QUOTE
rezerva este de tabla dar oricum nu o vand.600 ron cele 4 roti complete din poze.


salut,

gumele ? de care sint: vara, iarna, all season ? se dau si separat ? cit fac ?

multam,
razvancaine
matador prima 165/65/14 de vara 2 mai uzate 2 mai bune cum se vede si in poze care sunt facute in aprilie.rotile sunt pe masina...ruleaza smile.gif
george_scala_2004
[QUOTE]matador prima 165/70/14 de vara 2 mai uzate 2 mai bune cum se vede si in poze care sunt facute in aprilie.rotile sunt pe masina...ruleaza [CODE]

pai... in talon zice 165/65 r14. excl.gif daca vreun nenea garcea isi baga nasul ? blink.gif
razvancaine
scuze am modificat,sunt la munci si ma gandeam la urmatoarea vacanta cred biggrin.gif
george_scala_2004
QUOTE
scuze am modificat,sunt la munci si ma gandeam la urmatoarea vacanta cred


nu-i nimic. wink.gif si eu la fel icon_mrgreen.gif ... deci cit gumele ?
razvancaine
pai 600 ron cu totul. consider ca le dau bonus la jante. nu vreau sa le descompletez tinand cont ca merg cu ele.
george_scala_2004
QUOTE
pai 600 ron cu totul. consider ca le dau bonus la jante. nu vreau sa le descompletez tinand cont ca merg cu ele.


o.k. am inteles. as vrea un nr. de telefon sa vorbim mai detaliat.
se poate ? blink.gif

multam,
razvancaine
0726618894
george_scala_2004
QUOTE
0726618894


se putea si in pm. oricum multumesc,
razvancaine
nu se putea in pm.ai nevoie de 25 de post-uri

23 Apr 2009, 08:06:
UP 600 ron
Mario2114
iti ofer 400Ron daca vrei lasa-mi mesaj si vb sa vedem cum facem!!!!!!!!!!!
george_scala_2004
[/QUOTE] 23 Apr 2009, 08:06:
UP 600 ron [QUOTE]

[QUOTE] iti ofer 400Ron daca vrei lasa-mi mesaj si vb sa vedem cum facem [QUOTE]

razvane, de la mine si taica-meu ai primit 520 lei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daca te hotarasti suna-l - 0766261428

multam,

adjudecat astazi, 24.04.2009
mickey_nr1sol
Iti dau nu detector radar cobra cu afisaj color, avertizare voce, 360 grade, si mai multe functii si o diferenta. Sunt din Buc si pretul de magazin la detector este de 160 euro. Astept un raspuns daca esti de acord
razvancaine
s-au dat.topic inchis
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.