Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese pentru dacia supernova, solenza, logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
zoomoptic
set fise noi supernova, solenza, logan (se potrivesc pe toate fiind acelasi motor ala de 1.4)- 30 de lei

set placute de frana originale dacia cu senzor de uzura - 40 de lei (se potrivesc decat pe solenza si pe supernova, si dacii mai vechi)

7 Apr 2009, 07:05:
contact la 0726 211 249 sau zoom8ic@yahoo.com
zoomoptic
proiector valeo original logan, solenza, peugeot, citroen, 80 de lei
zoomoptic
up, hai ma, nu le vrea nimeni? zoom8ic@yahoo.com sau 0726 211 249
zoomoptic
1up fratilor
zoomoptic
up!! up!! up!! placutele s-au vandut. a mai ramas un proiector de logan valeo si un set de fise
Bogyciu
Ce marca sunt fisele, o poza cu ele ai? Ma intereseaza capul care intra in bobina...
zoomoptic
sunt deala albastre. nu scrie nici o marca pe ele. sunt noi noute, o sa le fac si niste poze.

scrie pe ele 7mm hi-temp suppressor cable tv-r-us
Bogyciu
Sunt interesat, asta daca sunt intradevar noi, nemontate pe masina, pune o poza te rog...
alex_axn
de unde esti? ofer 50 de lei pe proiector.
zoomoptic
60 pe proiector si e al tau. sunt din ploiesti, dar stau in bucuresti, in regie. si am proiectoru cu mine. daca iti comvine asa.. nu stiu ce sa zic. nou il gasesti cu 150 de lei.. iar eu l-am lasat deja sub jumatate, asa ca..
CrysMM
Fisele sunt fabricate de Tesla. asta in caz ca este cineva curios.
zoomoptic
bine. il dau cu 50 si gata desi e foarte mic pretu.. aia e
zoomoptic
proiectorul l-am dat. fisele le-am trimis colet. a mai ramas mecanismul de la oglinda electrica(30 lei), un geam de oglinda(10 lei) si diverse plastice de la oglinda.
florinc
Geamul de oglinda este cel original Renault?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.