Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane Classic(09.2001) 1.6 16v
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
75LLP
Vand Renault Megane Classic 1.6 16v(110 cp) septembrie 2001, varianta de echipare Expression(EURO 2, ABS, aer conditionat, jante aliaj 15" in 5 spite incaltate cu anvelope all season CONTINENTAL rulate 15-20000 km DOT 2006,2 airbaguri, radiocass original+4boxe+2tweetere,...). Masina foarte bine intretinuta(garaj, revizii Renault- facturi ale reviziilor si carte de service). Placute de frana schimbate la 75k, distributie si pompa de apa schimbate la 60k, ultimul schimb de ulei la 73-74k(schimbat ulei la maxim 10k, in general din 7 in 7 k), becuri H7 OSRAM Silverstar de 1 luna, baterie Zapp Calciu de 2 ani, tapiteria a fost acoperita de huse din momentul 0, deci e impecabila. Nu necesita nici un fel de investitie suplimentara. Consum in Bacau 8,8-9, consum in Bucuresti 10-10,5. Accept orice fel de verificare.

Pret: 4300 E sau 18000 RON NEGOCIABIL!!!(locatie: BUCURESTI si BACAU)

PS: Pentru cei care cauta un Megane 1, probabil ca aceasta masina e cea mai buna oferta de pe piata din punct de vedere al calitatii.

Persoana de contact: Victor Popa
E-mail: dr_victorioanpopa@yahoo.com
Tel: 0723599707/0741179837
StefanT
Te-am sunat si ieri si azi dar nu raspunde nimeni smile.gif


LE: Am vorbit pana la urma. Te mai sun marti sa vad masinuta smile.gif
75LLP
Exista deja interes vad! Din pacate ofertele facute pana acum lasa de dorit! Se pare ca toate lumea cauta o afacere( a se citi chilipir), mai ales in timpurile astea tulburi!
StefanT
Maine pe la cat te pot suna sa stabilim o intalnire? Eu pot strict dupa 6 din pacate sad.gif
slider2
un up de la mine pentru un model de masina foarte reusit chiar daca e renault.
StefanT
Se poate inchide biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.