Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Solenza Scala/Clima Euro 3
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Valman
Cumpar Solenza Scala/Clima Euro 3.

Conditii :
- de la proprietar.
- aspect exterior / interior ireprosabil (fara indoituri, lovituri, retusuri, revopsiri, zgarieturi profunde, rugina, vopsea matuita / crapaturi, taieturi, pete etc).

Rog ofertantii sa ataseze foto de buna calitate. Daca forumul limiteaza dimenisunea, le pot trimite pe ID de Yahoo Messenger bogdanpst.

Masina se cumpara pentru familie deci nu sunt revanzator (samsar).

Pt. discutii suplimentare - 0741.681.784.

Va multumesc.
Valman
Niciun ofertant ? smile.gif
NYCKO22
DRAGUL MEU SPUNE SI CAT OFERI CA SA STIE LUMEA !!!!!
Alexu7
el cere nu face oferte.
spre exemplu: bagi poze cu solnita ta si trantesti pretul care-l vrei.


recunoaste ca ai vrea sa vezi 3800 radmasa.gif
NYCKO22
nu mai nene dar trebe sa stie lumea cat poate sa il tina buzunarul !!!!!
Valman
Pe mine ma tine si 10.000 de Euro.
Ai o Solenza de 5 ani cu uzura si dotarile cu dotarile de fabrica la acest pret ? smile.gif
Sau vei cere 5000 de Euro pe o Solenza de 3500 doar pt ca eu pot oferi 10.000 ? smile.gif
Nu cred. Cere pretul pietei in raport de masina care se vinde si interesul tau de a o vinde mai usor sau mai greu, iar eu decid daca o pot cumpara.



13 Apr 2009, 11:08:
Cerere valabila.
myz5
Un Clio nu te intereseaza?
http://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=117674
Valman
Nu pt ca doresc motor pe benzina si la un pret mai mic.
slider2
@valman ai putea sa iei in considerare un clio symbol de prin 2003-2004 benzina 1.4 75cp, sau chiar 1.4 16v 98cp. sunt mai bine realizate decat solenza, solutii tehnice mai noi, si au un mare plus ABS!! pe langa alte dotari de genul computer bord, oglinzi electrice, comenzi audio la volan, termometru exterior, etc.
am condus ambele modele (solenza si clio 1.4 75cp) si iti pot spune ca spatiul interior e acelasi, clio este mai bine antifonat, mai bine lucrat si mai stabil la viteza mai mare.
Valman
Ai dreptate, dar au alte preturi si/sau rulaj mare.
Valman
QUOTE(Illusi0n @ 13 Apr 2009, 14:40)


Multumesc.
Problema e ca vreau mai degraba Scala, pana la 70.000 km, alta culoare, fara defecte la aspect interior/exterior si cat mai aproape de localitatea mea (Tulcea). smile.gif
Clima respectiva e tocmai in Timisoara.
Valman
Gata. Se poate inchide.
Cumparat Solenza Scala alba, noiembrie 2003 (airbag, ranforsata, alarma, janta de rezerva Stela din aliaj, 58.000 km, CD player Sony, de la unic proprietar, fara repros la aspect interior/exterior, tinuta in garaj) negociat la 3250 Euro de la 3500. rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.