Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Punte spate dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
soulraven
ma intereseaza o punte spate pentru dacia berlina.

S-a dus filetul pe axa dupa dreapta si nu o mai pot strange....

astept oferte
soulraven
up
nicu_nicu
am un alternator Valeo 75 A are in jur de 20000 km!
daca te mai intereseaza
soulraven
nu mai retin pret......acum sunt prins si cu puntea, ca s-a dus filetu de pe axa dreapta....
nicu_nicu
am si o dacie veche din 89' e aceiasi puntea ca la a ta? da-mi un raspuns poate facem combinatia!
soulraven
da, clar se potriveste......poate in cel mai bun caz are frane autoreglabile....dar asta nu-i un impediment. de unde esti?
scarlatdan
salutare, dezmembrez eu o dacie din 87 cu doar 26k km reali. Daca te intereseaza puntea spate .....pret promotional de criza 100 lei. Singurul inconvenient e ca ar trebui sa o demontezi tu.
aditã
pfaa cand ma gadesc ca am dat masina la fiare vechi cu punte noua.....avea maxim 5000 de km!atat am mai mers dupa! sad.gif
soulraven
de unde esti?


QUOTE(scarlatdan @ 21 Apr 2009, 23:46)
salutare, dezmembrez eu o dacie din 87 cu doar 26k km reali. Daca te intereseaza puntea spate .....pret promotional de criza 100 lei. Singurul inconvenient e ca ar trebui sa o demontezi tu.
*


scarlatdan
cum scrie si in profilul meu bucuresti
soulraven
nu prea scrie, daia am intrebat......

sorry......cu toata placerea, dar nu am cum......in zona arges mai ma pot misca
payty
s-ar putea sa am eu una de vanzare. duminica aflu. E chiar la pitesti. Daca e valabil, te pun in legatura cu cel care o vinde.

Una modificata nu te-ar interesa (alta, nu cea de care ziceam mai sus)?
(facuta de cei de la uzina pt echipa de raliuri).
soulraven
normala......absolut normala......cel mai bine de break..dar sa fie din zona arges....aproape de campulung muscel
soulraven
up
soulraven
up...
Muttley
500 de mii, neechipata, exact ce vrei tu, practic piesa cu filetul defect: http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...94&hl=semipunti
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.