Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [Service Auto] -BUCURESTI oferim servicii complete
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
activ auto
SC ACTIV AUTO SRL

ADRESA: Ne aflam in Bucuresti in zona BUCUR OBOR la urmatoarea adresa: Sos. ELECTRONICII nr. 19, undeva in spatele hipermarketului Kaufland.

Unitate Service Auto autorizat R.A.R. ofera servicii profesionale complete cu personal calificat :

- TINICHIGERIE
- VOPSITORIE (cuptor si laborator vopseluri pe baza de apa)
- MECANICA
- REVIZII
- Reincarcare cu freon a instalatiei de aer conditionat


COLABORAM CU TOATE COMPANIILE DE ASIGURARI

SUNTEM FURNIZORI DE PIESE AUTO DE ORIGINE SI IMPORT, deci va putem oferi servicii complete inclusiv accesorii si consumabile pt masina dumneavoastra.

Colaboram si suntem dornici de a colabora cu PARCURI AUTO.

Oferim calitate si garantie oricarui serviciu oferit de catre noi !!!

Contact:

Cosmin Cretu
Sef service - Activ Auto
0726605050 / cosmin@activauto.ro

Va astept cu orice problema legata de acest topic!

Cu stima,
Cosmin Cretu
i96nds
Prima intrebare - ca multa lume e interesata... De vopsit o Dacie SLZ - metalizata - o piesa - cat face ? Presupunem ca e vorba de o indreptare usoara a acelei piese + chituire usoara. Deci nu ma refer la deformarile serioase. Cum ar fi zgarieturi + revopsire + lac.

Ce fel de vopsea si lac ? Ce firma ?

Si ce pret / piesa (aripa, portiera ) - banuiesc ca capota ar fi mai mult putin ca e mai mare suprafata.
activ auto
Buna ziua,


pretul per element difera in functie de cantitatle si de materiale folosite, a tipului de vopsea folosita si a orelor de manopera.

Dar ca sa va faceti o idee ar fi in jur de 500 de lei per element cu exceptia plafonului unde acesta costa in jur de 600 de lei... aici ma refer la elemente pt revopsit.

Pt elementele noi pretul ar fi in jur de 400 de lei per element implicit 500 pt plafon.

Atentie! ... pretul mai sus mentionat inlude demontarea accesoriilor (in caz ca este usa, capota, etc.)
Atentie! ...aici nu includem si pretul pt tinchigerie daca este cazul.

Vopsitoria se efectueaza in cuptor, avem laborator pt vopseluri, folosim materiale de calitate superioara de la 3M si Spies Hecker, iar vopseaua este pe baza de apa de la Sprint.

Bineinteles ca oferim garantie si factura pt lucrarile efectuate!

Pt orice nelamurire nu ezitati sa ma contactati!

Cu stima,
Cosmin
0726605050

valex
Buna ziua,
Ma intereseaza o evaluare pe partea mecanica fata la un renault megane diesel din 2001, pret si eventual pretul la manopera de inlocuire a pieselor uzate (bucsi, capete bara, pivoti). Deasemenea daca acceptati piesele mele.
activ auto
Salut,

50 de lei va costa constatarea "din bara in bara" pe partea de mecanica iar pretul pt schimbatul bucsilor, capetele de bara si pivoti este de 450 de lei.

Acceptam si piesele dvs dar in aceste conditii nu beneficiati de garantia oferita de noi.

P.S. Avem preturi bune la piese... initial asta fiind domeniul de activitate de baza, apoi am deschis si unitatea service.

Cu stima,
Cosmin
0726605050
bonzai
Un pret pentru placute frana fata la meganul meu cu montaj va rog. As vrea marca Lucas TRW.
activ auto
te rog sa imi comunici datele masinii inclusiv seria de caroserie. multumesc!
clr
O verificare a instalatiei de AC, plus eventuala completare?
Renault Megane II.1, benzina, A/C manual.

Merci.
Kojak
Aceasi intrebare ca si cea a lui clr, insa ptr. un logan 1.4, te rog.
bonzai
Megane 2.2 1.5 dci 60kW VF1LMRFC535821491
activ auto
QUOTE(bonzai @ 17 Apr 2009, 11:18)
Un pret pentru placute frana fata la meganul meu cu montaj va rog. As vrea marca Lucas TRW.
*



Aveti PM!

QUOTE(clr @ 22 Apr 2009, 09:45)
O verificare a instalatiei de AC, plus eventuala completare?
Renault Megane II.1, benzina, A/C manual.

Merci.
*




QUOTE(Kojak @ 22 Apr 2009, 10:47)
Aceasi intrebare ca si cea a lui clr, insa ptr. un logan 1.4, te rog.
*




Oferta generala:

Constatare pe partea de mecanica "din bara in bara" costa 50 de lei. (verificare a trenului de rulare, sistemului de franare, sistemul de suspensie, intalatie AC si directie)

DIN PARTEA NOSTRA PETNRU MEMBRII FORUMULUI, VA OFERIM GRATUIT, CU FIECARE CONSTATARE SI INTEROGARE CU TESTERUL PRIN OBD. Testerul OBD este marca Delphi, compatibil cu toate masinile cu an de fapricatie de la 2000 in prezent. Cu el identificam si putem sterge codurile de defect, martorii din bord si putem reseata mesajele de service sau revizie generate de computerul de bord al masinii.

In mod normal interogarea cu testerul costa 50 lei!

Completarea cu freon se taxazea in functie de cantitatea de freon folosita. 20 de lei / 100ml de freon folosit!



Cu stima,
Cosmin - Activ Auto
0726605050
clr
Deci platesc doar ce se completeaza?
Aveti program si Sambata cumva?
Plus aceeasi intrebare ca @bonsai: placute fata Lucas TRW.
VF1LM0C0H29305158
Rog pret separat placute/manopera.

Multumesc.
activ auto
210 lei placutele TRW si 40 de lei manopera.

Program de lucru:

Luni - Vineri
09.00 - 17.00
activ auto
Acum puteti afla mai multe detalii despre noi si despre diversele promotii accesand adresa noastra de web: ATENTIE: VA ROG CITITI SI RESPECTATI REGULAMENTUL GENERAL + CEL DE LA SECTIUNEA ANUNTURI. MULTUMIM
activ auto
Mecanica, Tinichigerie, Vopsitorie, Diagnoza, *Revizii, Reincarcare cu freon...etc

*) Vezi promotia de pe site!
StefanT
Va salut!

Cu uleiul Dvs, un schimb la un Megane 1 1600 cmc, 16V, cat costa un schimb?

Ma intereseaza si pretul cu uleiul Dvs, si eventual doar manopera in caz ca aduc eu uleiul. Ma intereseaza Castrol.

De fapt imi puteti spune si un pret pentru schimbatul tuturor filtrelor (ulei, benzina, ce-o mai fi) + schimb ulei cutie viteze.


Multumesc,

Stefan
activ auto
Salut,

avem asa:

filtru ulei - 24
filtru polen - 60
filtru combustibil - 50
filtru aer - 60
Ulei elf competition 10w40 25lei / litru x5 litri = 125 lei
Ulei cutie Mobil 75w90 50 lei / litru x 4 litri = 200 lei

Daca achizitionati consumabilele de la noi beneficiati de manopera gratuita!
Daca veniti Dvs cu ele va taxam 120 lei pentru manopera.
Pentru orice nelamurire nu ezitati sa ma contactati.

Cu stima,
Cosmin Cretu
Sef Service - Activ Auto
0726605050
Privilex
as dori sa ii schimb toate filtrele(mann)+uleiul( elf 5w40) si sa verific instalatia de clima(daca e nevoie si completare) si eventual verificat instalatia de stropit parbriz/faruri ca parca pierde lichid.la cat m-ar ajunge toata treaba asta?multumesc
activ auto
Va rog sa imi transmiteti datele masinii impreuna cu seria de caroserie ca sa va pot face oferta. Multumesc!
Privilex
VF1BG1GB634052067,motor F9Q-D6-74,81kw,berlina cu hayon.cred ca e de ajuns.la filtru de motorina se schimba decat cartusul acela,ca peste tot imi dadea piesa aceea mare.mersi
a si inca ceva:imi scartaie geamurile fata,posibil de la praf
activ auto
QUOTE(Privilex @ 28 May 2009, 07:43)
as dori sa ii schimb toate filtrele(mann)+uleiul( elf 5w40) si sa verific instalatia de clima(daca e nevoie si completare) si eventual verificat instalatia de stropit parbriz/faruri ca parca pierde lichid.la cat m-ar ajunge toata treaba asta?multumesc
*




Am revenit cu oferta si avem asa:

filtru aer 70 lei
filtru ulei 28 lei
filtru carburant 40 lei
filtru polen normal 64 lei sau filtru polen cu carbon activ 96 lei
ulei elf 10w40 turbo diesel 35 lei /litru si incap 5 litri adica 175 lei

Conform promotiei noastre de pe site beneficiati de manopera gratuita la revizie daca achizitionati consumabilele de la noi, in caz contrar se taxeaza 120 de lei pentru manopera.
Manopera verificat instalatie clima, si nivel freon 50 de lei.
Verificat instalatie stropit parbriz si faruri, pretul in functie de ce se verifica (posibil demontat / montat bara fata in caz ca pierde pe la duzele de stropit faruri), discutam la fata locului daca va fi cazul.

Preturile includ TVA.
Filtrele sunt MANN
Pentru orice nelamurire nu ezitti sa ma contactati!

Cu stima,
Cosmin Cretu
Sef Service - Activ Auto
0726605050
lag_ph
Ziua buna,

Ma intereseaza o oferta pentru schimb de :
- ulei (ELF SRX 5w40)
- filtre (aer, ulei, polen)
- ulei transmisie (ELF TRX/NFJ)

Trebuie facuta programare - cu cat timp inainte(estimativ)?

EDIT : trebuie sa schimb si garnitura la baia de ulei (o am deja).. cat ar duce manopera pentru ea?

Si mai am si de schimbat bieleta antiruliu (o am deja). Manopera?

Multumesc.
StefanT
QUOTE(activ auto @ 27 May 2009, 13:28)
Salut,

avem asa:

filtru ulei - 24
filtru polen - 60
filtru combustibil - 50
filtru aer - 60
Ulei elf competition 10w40 25lei / litru x5 litri = 125 lei
Ulei cutie Mobil 75w90 50 lei / litru x 4 litri = 200 lei

Daca achizitionati consumabilele de la noi beneficiati de manopera gratuita!
Daca veniti Dvs cu ele va taxam 120 lei pentru manopera.
Pentru orice nelamurire nu ezitati sa ma contactati.

Cu stima,
Cosmin Cretu
Sef Service - Activ Auto
0726605050
*



Ma intereseaza, dar cred ca fara filtru polen.
M-ar mai interesa pe langa, si schimbul uleiului din cutie. Cu uleiul Dvs, cat ar costa? Ceva mai bun asa.
activ auto
QUOTE(maister_dm @ 29 May 2009, 10:54)
Ziua buna,

Ma intereseaza o oferta pentru schimb de :
- ulei (ELF SRX 5w40)
- filtre (aer, ulei, polen)
- ulei transmisie (ELF TRX/NFJ)

Trebuie facuta programare - cu cat timp inainte(estimativ)?

EDIT : trebuie sa schimb si garnitura la baia de ulei (o am deja).. cat ar duce manopera pentru ea?

Si mai am si de schimbat bieleta antiruliu (o am deja). Manopera?

Multumesc.
*




Buna ziua,

va rog sa imi dati datele masinii inclusiv seria de caroserie (pozitia 3 din talon) si in cel mai scurt timp o sa revin cu oferta. Multumesc!

Programarile se fac cu o zi inainte.
lag_ph
vf1b5640518914247, Laguna 1, ph.2, 1.8 16v, 1998.. motor F4P760
activ auto
QUOTE(StefanT @ 30 May 2009, 06:59)
Ma intereseaza, dar cred ca fara filtru polen.
M-ar mai interesa pe langa, si schimbul uleiului din cutie. Cu uleiul Dvs, cat ar costa? Ceva mai bun asa.
*



Ulei transmisie ELF NFJ 35 lei / litru iar conform Autodata in cutie intra 3.4 litri, deci avem 35 lei x 4 = 140 de lei TVA inclus. Manopera gratuita!


1 Jun 2009, 12:48:
QUOTE(maister_dm @ 29 May 2009, 10:54)
Ziua buna,

Ma intereseaza o oferta pentru schimb de :
- ulei (ELF SRX 5w40)
- filtre (aer, ulei, polen)
- ulei transmisie (ELF TRX/NFJ)

Trebuie facuta programare - cu cat timp inainte(estimativ)?

EDIT : trebuie sa schimb si garnitura la baia de ulei (o am deja).. cat ar duce manopera pentru ea?

Si mai am si de schimbat bieleta antiruliu (o am deja). Manopera?

Multumesc.
*




Am revenit cu oferta si avem asa:

Filtru aer - 45 lei
Filtru ulei - 19 lei
Fltru carburant - 40 lei
Filtru polen - 68 lei sau filtru polen cu carbon activ 160 de lei
Ulei de motor ELF SRX 5w40, 45 lei/litru, intra in motor 5.3 litri deci avem 45 x 6 = 270 lei
Ulei transmisie ELF NFJ 35 lei/litru, intra in cutie 3.1 litri, deci avem 35 x 4 = 140 de lei

Conform promotiei noastre monopera este gratuita pentru revizie.
Manopera schimbat garnitura baie de ulei - 120 lei
Manopera schimbata bieleta antiruliu - 80 lei

Preturile includ TVA.
Filtrele sunt MANN.

Pentru orice nelamurire nu ezitati sa ma contactati.

Cu stima,
Cosmin Cretu
Sef Service - Activ Auto
0726605050
Vallybz
daca vreau sa vin si eu cu masina la tine la o constatare pe partea de mecanica "din bara in bara" sapt viitoare cum fac? te sun inainte cu cat timp?
lag_ph
Ok. Multumesc. Imi voi face o programare in curand.
activ auto
QUOTE(Vallybz @ 1 Jun 2009, 13:12)
daca vreau sa vin si eu cu masina la tine la o constatare pe partea de mecanica "din bara in bara"  sapt viitoare cum fac? te sun inainte cu cat timp?
*



salut, ma suni in ziua respectiva cand vrei sa vi pentru programare

QUOTE(maister_dm @ 1 Jun 2009, 13:38)
Ok. Multumesc. Imi voi face o programare in curand.
*



Cu placere, va asteptam!
StefanT
Maine la ora 10 sunt programat pentru:

-schimb ulei motor
-schimb ulei transmisie

-schimb filtru ulei
-schimb filtru combustibil
-schimb filtru particule
-schimb filtru de aer

-schimb lichid frana
-schimb lichid racire motor
-schimb lichid servodirectie

O sa revin cu feedback pentru potentiali clienti smile.gif

Multumesc
bobi19xx
Salut mar interesa si pe mine sa fac o revizie la o solenza,doresc sa scimb placutele de frana,ulei,filtru,bucsi bascula,cap de bara,pivot,si cat ma costa o verificare din bara in bara.Multumesc si astept raspunsul tau.
vlad_laguna
manopera la kit distributie si kit accesorii pt renault laguna 2? multumesc anticipat
StefanT
Revin, dupa cum am promis smile.gif

Am schimbat asa:
-filtru aer 60 ron
-filtru ulei 24 ron
-filtru benzina 50 ron
-ulei ELF 10w40 125 ron
-antigel 50 ron
-uleiCV(mobil75w90)200 ron
-ulei Servodirectie 35 ron
-lichid frana 45 ron
-curatitor 20 ron
--------------------------------------------
Total 609 ron


Manopera, conform promotiei a fost 0.

Ca pret nu vreau sa imi dau cu parerea, deoarece nu sunt un cunoscator.
Ca service este OK, insa la revizia mea nu au avut ulei de transmisie pe stoc si am asteptat cam 60 de minute pana a venit cineva cu el la service.
Baietii sunt OK, incearca sa lucreze curat, insa la mine au lasat urme pe manerul interior al portierei si pe schimbator. Ma rog, nimic grav ca s-a curatat.

Totul pana la uleiul din cutie a durat cam 50-60 de minute, deci s-au miscat repede

Cu totul, daca era putin mai organizata treaba, cred ca lua maxim 1;30 h.


Eu personal voi recomanda service-ul mai departe, raport caliltate-pret e o afacere buna!


Numai bine
activ auto
QUOTE(bobi19xx @ 4 Jun 2009, 15:20)
Salut mar interesa si pe mine sa fac o revizie la o solenza,doresc sa scimb placutele de frana,ulei,filtru,bucsi bascula,cap de bara,pivot,si cat ma costa o verificare din bara in bara.Multumesc si astept raspunsul tau.
*



va rog sa imi furnizati datele masinii si voi reveni cu oferta in cel mai scurt timp. Multumesc!


QUOTE(vlad_laguna @ 4 Jun 2009, 19:14)
manopera la kit distributie si kit accesorii pt renault laguna 2? multumesc anticipat
*



va rog sa imi furnizati datele masinii impreuna cu seria de caroseri (pozitia 3 din talon) si voi reveni in cel mai scurt timp cu oferta.
Multumesc!


QUOTE(StefanT @ 5 Jun 2009, 12:28)
Revin, dupa cum am promis smile.gif

Am schimbat asa:
-filtru aer                  60 ron
-filtru ulei                  24 ron
-filtru benzina            50 ron
-ulei ELF 10w40        125 ron
-antigel                    50 ron
-uleiCV(mobil75w90)200 ron
-ulei Servodirectie      35 ron
-lichid frana              45 ron
-curatitor                  20 ron
--------------------------------------------
Total 609 ron
Manopera, conform promotiei a fost 0.

Ca pret nu vreau sa imi dau cu parerea, deoarece nu sunt un cunoscator.
Ca service este OK, insa la revizia mea nu au avut ulei de transmisie pe stoc si am asteptat cam 60 de minute pana a venit cineva cu el la service.
Baietii sunt OK, incearca sa lucreze curat, insa la mine au lasat urme pe manerul interior al portierei si pe schimbator. Ma rog, nimic grav ca s-a curatat.

Totul pana la uleiul din cutie a durat cam 50-60 de minute, deci s-au miscat repede

Cu totul, daca era putin mai organizata treaba, cred ca lua maxim 1;30 h.
Eu personal voi recomanda service-ul mai departe, raport caliltate-pret e o afacere buna!
Numai bine
*



Va multumesc pentru feedback!

Imi para rau ca a trebuit sa asteptati pentru ulei, dar suntem patiti cu multe persoane care isi fac programare si nu vin... si ramanem cu consumabilele pe stoc.
Iar despre partea cu muradaritul, deasemenea imi cer scuze, promitem sa fim mai atenti pe viitor.

Cu stima,
Cosmin Cretu
Sef Service - Activ Auto


QUOTE(SebastianLEGALRACING @ 5 Jun 2009, 13:15)
Esti amabil sa imi spui si mie cum ai procedat si cu cine ai luat legatura sa poti posta o astfel de macheta publicitara? Eventual cat a costat?
Intreb pentru ca si eu am deschis discutia despre tuning si am fost blocat mi-au fost sterse posturile , topicul in intregime.
*



Ia legatura cu un administrator!
StefanT
Eram sigur ca asta e motivul, si va inteleg smile.gif
Dupa cum am zis, aveti un client multumit, care va va recomanda mai departe!

Numai bine!
vlad_laguna
serie renault laguna 2
VF1BG0G0627851805.
motor F9Q-C750
88KW
tip/varianta BG0G
ma intereseaza si o oferta de preturi pentru piese precum si manopera. as vrea sa le schimb cat mai repede cu putinta. astept un raspuns urgent.multumesc anticipat
alladin
si eu am schimbat niste placute frana la ei si sunt ok!
blu3manx
Salut. Am un Renault Laguna 1,an 1998,1.6 16v,benzina...


Se poate face o constatare,si la ce pret ? am niste probleme cu ea,si vreau sa stiu ce trebuie schimbat...Aveti tester pt ea? sau daca nu aveti ,puteti face?

Ms
activ auto
QUOTE(vlad_laguna @ 5 Jun 2009, 20:21)
serie renault laguna 2
VF1BG0G0627851805.
motor F9Q-C750
88KW
tip/varianta BG0G
ma intereseaza si o oferta de preturi pentru piese precum si manopera. as vrea sa le schimb cat mai repede cu putinta. astept un raspuns urgent.multumesc anticipat
*



avem asa:

Kit distributie 700 lei - Contitech
Kit accesorii 722 lei - Original Renault
Pompa apa 185 lei - Hepu
3 litri antigel (2x 1.5 litri / bidon) 50 lei - Hepu
Manopera 450 lei <=> (5 ore)


QUOTE(alladin @ 6 Jun 2009, 15:14)
si eu am schimbat  niste placute frana la ei si sunt ok!
*



Multumim pentru apreciere! ... masina in cauza a fost un superb Saab cabrio 1.8 turbo.

QUOTE(blu3manx @ 8 Jun 2009, 08:17)
Salut.  Am un Renault Laguna 1,an 1998,1.6 16v,benzina...
Se poate face o constatare,si la ce pret ? am niste probleme cu ea,si vreau sa stiu ce trebuie schimbat...Aveti tester pt ea? sau daca nu aveti ,puteti face?

Ms
*



Avem tester, dar este compatibil numai cu modele de fabricatie din 2000 pana in prezent. Oricum, cu o constatare va putem ajuta, costa 50 de lei, dar daca problema identificata se remediaza la noi in service pretul constatarii se returneaza.

Pentru orice nelamurire nu ezitati sa ma contactati!

Cu stima,
Cosmin Cretu
Sef Service - Activ Auto
0726605050
wind
un set nou de placute frana pt solenza (textar sau ferodo) cat costa ? pret separat te rog pt manopera si piese.
jammix
Salut. Am un Megane I, 2002, 1.6 16V k4m-a7, si vreau sa-mi schimb distributia ( inclusiv curea de accesorii si pompa de apa) Un pret pt piese si manopera daca se poate. In plus as dori sa stiu cat costa o verificare a amortizoarelor si a tobei ( cand am greutate pe spate toba incepe sa-mi tremure )
activ auto
QUOTE(iulian222x @ 9 Jun 2009, 17:47)
un set nou de placute frana pt solenza (textar sau ferodo) cat costa ? pret separat te rog pt manopera si piese.
*



placute ferodo 120 lei
textar nu am gasit
manopera montaj 65 lei


QUOTE(jammix @ 9 Jun 2009, 19:46)
Salut. Am un Megane I, 2002, 1.6 16V k4m-a7, si vreau sa-mi schimb distributia ( inclusiv curea de accesorii si pompa de apa) Un pret pt piese si manopera daca se poate. In plus  as dori  sa stiu cat costa o verificare a amortizoarelor si a tobei ( cand am greutate pe spate toba incepe sa-mi tremure )
*



Va rog sa imi trimiteti si seria de caroserie si in cel mai scurt timp voi reveni cu oferta!
Multumesc!
jammix
Vin-ul masinii este : VF1LA110527661388
Cod motor K4M-A7 79KW
wind
QUOTE(activ auto @ 10 Jun 2009, 10:17)
placute ferodo 120 lei
textar nu am gasit
manopera montaj 65 lei
Va rog sa imi trimiteti si seria de caroserie si in cel mai scurt timp voi reveni cu oferta!
Multumesc!
*



aduc eu placutele , manopera e la fel ? garantie ceva ?
activ auto
@ iulian 222x

manopera ramane la fel dar nu iti pot oferi garantie
ionut81
manopera pt. schimbat doua planetare super nova (piesele mele). multumesc
Privilex
imi scartaie de ceva vreme placutele din spate,cred ca a prins ceva murdarie sau cine stie,cat ma costa sa le curatati?
silviustel
Am si eu de vopsit o bara spate de Clio bicorp. E data jos de pe masina, numai sa o aduc la vopsit. Culoarea e un gri ou de rata metalizat. Ma intereseaza cat costa si cat dureaza. Multumesc anticipat.
activ auto
QUOTE(jammix @ 9 Jun 2009, 19:46)
Salut. Am un Megane I, 2002, 1.6 16V k4m-a7, si vreau sa-mi schimb distributia ( inclusiv curea de accesorii si pompa de apa) Un pret pt piese si manopera daca se poate. In plus  as dori  sa stiu cat costa o verificare a amortizoarelor si a tobei ( cand am greutate pe spate toba incepe sa-mi tremure )
*




QUOTE(jammix @ 10 Jun 2009, 17:45)
Vin-ul masinii este : VF1LA110527661388
Cod motor K4M-A7 79KW
*



Imi cer scuze ca am raspuns mai greu, avem asa:

Kit distributie - 577 lei
Role accesorii 2 bucati - 292 lei amandoua
Curea accesorii - 93 lei
Pompa apa - 185 lei
Capace axa came (mic si mare) 97 lei amandoua
Manopera 350 lei

Preturile includ TVA


QUOTE(ionut81 @ 11 Jun 2009, 15:45)
manopera pt. schimbat doua planetare super nova (piesele mele). multumesc
*



250 lei va costa manopera


QUOTE(Privilex @ 14 Jun 2009, 16:55)
imi scartaie de ceva vreme placutele din spate,cred ca a prins ceva murdarie sau cine stie,cat ma costa sa le curatati?
*



100 de lei


QUOTE(silviustel @ 14 Jun 2009, 19:45)
Am si eu de vopsit o bara spate de Clio bicorp. E data jos de pe masina, numai sa o aduc la vopsit. Culoarea e un gri ou de rata metalizat. Ma intereseaza cat costa si cat dureaza. Multumesc anticipat.
*



Va costa 500 de lei revopsitul si dureaza de pe o zi pe cealalta in cazul in care este adusa bara de dimineata.


Pentru orice nelamurire nu ezitati sa ma contactati!

Cu stima,
Cosmin Cretu
Sef Serivce - Activ Auto
0726605050
tarzy
de strans chiulasa la ARO cu motor BV gasim pe cineva "capabil"?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.