Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DETECTOR
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
berbececristian
DETECTOR COBRA model esd-9190 10 benzi cumparat la data de 30 08 2008 ! il vand pentru ca am plecat la un tur sa vizitez impreuna cu familia manastirile din moldova si mi-am uitat detectorul meu acasa in cealalta masina ! functioneaza impecabil , chiar ma salvat de cateva ori ! Am la el cutia garantia factura ! L-AM CUMPARAT CU PRETUL DE 249,90RON !!!! PRETUL DE VANZARE ESTE DE 130RON !!!!!!! smile.gif
solidconvert
Este cu sintetizator vocal?Adica te poate avertiza si verbal? Daca da ma intereseaza... De unde esti?
Victoras2001
QUOTE(berbececristian @ 15 Apr 2009, 16:50)
10 benzi
*


E destept detectorul tau. Poti enumera, te rog, cele 10 benzi? Am impresia ca pe mine m-au prostit. Am dat 800 de ron pe detectorul meu si n-are decat 4 benzi. sad.gif
DanCVA
Victoras2001, gasesti detalii aici: http://www.bitelectronic.ro/detector-radar...a-esd-9190.html
berbececristian
Salut nu are sintetizator vocal ! sunt din bucurestii ! { multumesc domnului dancva pentru ajutor ! }
marius111976
ofer 1oo ron
berbececristian
120 RON CU PREDARE PERSONALA IN BUCURESTI !
sergiu-iulian
in tara il trimiti?care ar fi ultimul pret?ms
berbececristian
AS PREFERA IN BUCURESTI , DAR DACA NU SE GASESTE NIMENII , VOI TRIMETE SI IN TARA ,.! MULTUMESC PENTRU INTELEGERE
sergiu-iulian
daca nu il vinzi in Bucuresti,sa ma anunti si pe mine,sunt interesat de el!ms
madkat
poate totusi il vinzi in Bucuresti
ai oferta mea pe MP
berbececristian
UP cu detectorul
adytiby
sal daca nu are nici o problema ti l iau euuuu la 120 sunt din brasov ce zici!!!!!!!!!!!!!!
berbececristian
vezi post #9
berbececristian
UP ! CU DETECTORU !!!
jacckk
iti dau 110 si vin sapt viitoare si il iau,sambata mai exact .ce zici?
berbececristian
UP cu detectorul

jacckk ai pm
bolidu
Iti ofer 140 lei cu tot cu taxele postale daca il trimiti pana la Medgidia.
berbececristian
UP !



domnule ' bolidu ' ai pm !
berbececristian
UP !
berbececristian
VANDUT !!!! MULTUMESC TUTUROR !



Se poate inchide !!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.